offline PanSlawek Colossus Raven's Crew
Czwartek 05/03/2015, 17:29

Aby uniknąć zakładania nowych, zaśmiecających forum tematów o treści "szukam gildii", zakładam ten wątek. Poniżej możecie prezentować swoje kandydatury, a gildyjni rekruterzy na pewno Was odnajdą smiley

Ogłoszenie takie powinno zawierać poniższe informacje:
-krótki opis gracza
-posiadane doświadczenie w grze
-informację czy gracz był już członkiem gildii
-oczekiwania względem gildii - czyli to czego szukacie!

Takie ogłoszenie o poszukiwaniu gildii będzie traktowane zapewne poważniej niż osobny wątek nie zawierający tych detali.

Jako, że wątek przypięty został na szczycie forum będzie zawsze widoczny dla odwiedzających ten dział graczy, a jednocześnie informuję, że osobne wątki "Szukam gildii" będą bezwzględnie zamykane i kasowane smiley

offline Asterol Colossus Polish War Machines
Niedziela 12/02, 17:40

Chodź Ex do PWM, jak najbardziej przyjemnie jest smiley

offline --ADI-- Operator Gwardia
Niedziela 12/02, 18:27

Nawet Jaskier powrócił do UR zobaczyć jak wyglądać ma LIGA smiley

offline minieek96 Imperator Polish War Machines
Czwartek 09/03, 13:08

Hej, witam serdecznie. Chciałbym znaleźć gildię z którą będzie można dzielić się swoim zdaniem o formatach deców itp. Swoją drogą nie mam teraz nic po za wiedzą co bym mógł zaoferować. Wiedzę o grze mam, Moje byłe konto to miniekMP. Aczkolwiek zostało one okradzione prawdopodobnie bo nie działa mi email.
Podam aktualnie ss tego co tu osiągnąłem lecz to jest nic, niestety http://screenshot.sh/mFuxpYU45z3g4 . Karty w decku mam wartosci 33k. Uczę się grać aktulanie bangersami ale dużą wiedzę posiadam o gheistach. Wróciłbym do gry nimi ale sam moj kolos to teraz 100 k. Pozdrawiam, ludzi zainteresowanych proszę o kontakt na pw.

offline CrustBoyLD Hero House of Fear
Piątek 14/04, 20:17

Witam, bo długiej przerwie postanawiam wrócić do CC aktualnie szukam gildii info prośze na pw. Pozdrawiam smiley

offline RakietFuel Master Polish War Machines
Wtorek 16/05, 21:46

Cześć, szukam aktywnej gildii

offline Piotrusiekk Veteran Gwardia
Poniedziałek 19/06, 17:57

Siemka szukam gildii gralem jakies 4 lata temu dosyc sporo i mialem przerwe mysle ze cos tam ogarniam smiley jak ktos cos to pisac i zapraszac smiley

available TW Szymek Colossus Gwardia
środa 20/09, 13:02

Wróciłem smiley nie wiem na jak długo i jak bardzo będzie mi się chciało ale wróciłem smiley

offline Kage-kun Senior Gwardia
Poniedziałek 09/10, 19:00

Hej smiley Szukam jakiejkolwiek aktywnej gildii. Co prawda konto miałem założone kilka lat temu ale było to urywkowe i zacząłem w grę grać teraz częściej. Któraś z gildii przyjmie " nowicjusza " smileysmiley?

offline WilczyGrom Novice  
Poniedziałek 09/10, 21:58

Szukam aktywnej gildii. smiley

offline 19grzesiek19 Colossus "Rim Tim" Team
Wtorek 10/10, 08:58

Zapraszam do "Rim Tim" Team aktywność nie powala, ale kilku graczy z jakąś tam aktywnością uświadczysz. smiley

Odpowiedz na ten temat

Clint City, night.