offline Orpheus Titan §§ Les Gentlemen Ténébreux §§
Pátek 03/06/2011, 11:01

Tento týden čeká obyvatelé Clint City nevídaná podívaná. Freaks se rozrůstají o Rhyna - ovšem pozor, pokud to náhodou někomu není jasné, Rhyno je lidská bytost!!! Vortex si díky Martyho zásilkám mohou konečně s úlevou dopřát svou oblíbenou pizzu ze 120. století a Berzerkové se samozřejmě i nadále pilně rozrůstají - tentokrát o ne zrovna důstojně vyhlížejícího senátora Drummonda a o hrůzu budícího - a nejspíš taky dost ujetého - Revoka.Tyto postavy najdete v balíčcích v obchodě.

offline vychytralec Senior  
Neděle 12/06/2011, 20:10

Lidi prosim vás koupil sem si kredity ale smska se ukazuje že čeká že neni ještě doručena co s tim?

offline brasillcz Senior Temné Panství
Úterý 14/06/2011, 19:10

Tak se také hlásím za čechy smiley

offline spagr Colossus Army of Elite Mercenaries
Úterý 14/06/2011, 22:32

@ vychytralec - doufam, ze uz dorazila .. pokud jeste ne, ozvi se prosim na podporu - contact@urban-rivals.com

offline Ngrr-sug-Gadr Guru Army of Elite Mercenaries
Čtvrtek 16/06/2011, 05:16

Otevřeno, přečteno, napsáno... smiley

offline gggoooddd Imperator Army of Elite Mercenaries
Čtvrtek 23/06/2011, 20:51

Už mě to ale začíná lézt na mozek
Sice to tu hraji chvíli,ale je zajímavé,že prohrávám nad nižšími levely,které mají postavy s mením poškozením a já vždy prohraji s větším poškozením
Např. jsem hrál s Eduardem klan Jungo celkový útok + Pillz = 45 proti mě stál Timber klan Leader celkový útok + Pillz = 30 a prohrál jsem
Tudíž se mi na podvakrát nepřipsali za výhru s klanem Jungo životy,přitom protivník neměl žádne stop bonusy ani stop schopnosti
A tak je to stále dokola
Zda-li mi tuto situaci dokáže někdo objasnit byl bych velice rád,jelikož tomu vůbec nerozumím

offline spagr Colossus Army of Elite Mercenaries
Čtvrtek 23/06/2011, 21:04

To Muze byt tim, ze mas zapnuty mod RANDOM. Kdyz jsi v mistnosti pro hru, nahora ve zlute liste mas moznosti MOZNOSTI NASTAVENI HRY. Asi mas zvolenou variantu JAKAKOLI nebo NORMALNI = vitezstvi karet je urcovano nahodne. Pokud se ma rozhodovat podle presnych pravidel, musis mit nastaveny mod BEZ NAHODY.

offline dreik98 Senior  
Neděle 26/06/2011, 10:23

Hlásim ze za čechy

offline gggoooddd Imperator Army of Elite Mercenaries
Neděle 26/06/2011, 14:42

Ještě problém
Jak je možné,že když má Frida útok +3 a hraje bez bonusu + Pillz tak by měla mít ve skutečnosti 3+3=6 celkový útok
A ne 3+5 =8 jako se to opět stalo mě,a to již tedy hraji bez naáhody a stejně takovej podraz
Jak se to tedy přiděluje,já když hraji s Rodney tak mám síla 7 + 10 útok = 17,mohl by mi to opět někdo objasnit ???Děkuji

offline ibellonge Colossus Army of Elite Mercenaries
Pondělí 27/06/2011, 17:51

Hlásím se. Čím déle hraji tím toho čtu více smiley

offline Arisiana Senior  
Pondělí 27/06/2011, 23:35

No řekla bych, že nás čechů je tu dost smileysmileysmileysmileysmiley

Odpovědět na téma

Clint City, night.