Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Čech ? Slovák ? Supeeer !!! Vítej u nás !

Úterý 07/06/2011, 20:42
spagr - Legend Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
20 zprávy
spagr - Legend - Army of Elite MercenariesČesky - Úterý 07/06/2011, 20:42

Ahoj !

Ať už jsi v Clint City nový, nebo už se po jeho ulicích touláš dlouho - vítam tě !
Čím více Čechů a Slováků bude v Urban Rivals, tím lépe. Francouzi, šPanělé a italové nás zatím drtí .. teda aspoň co se počtu hráčů týče... v taktice jsme - nebo zcela jistě budeme o hodně lepší !!

Toto fórum slouží k seznamovaní, domluvání se nad obecnými tématy, atd.

Zároveň zde můžete prezentovat svoje guildy a snažit se přilákat další členy. Tak směle do toho !

PÁR Rad A UPOZORNĚNÍ -

- pravidla hry jsou k dispozici zde - http://www.urban-rivals.com/player/cgv.php . Uvědomte si, že za jakýkoliv prohřešek proti hře může být váš účet pozastaven nebo dokonce smazán. Takže - žádné nadávky, žádné podvody, žádné krádeže ! ..nebo můžete snadno přijít o vydělane clinty a nakoupené karty ...

- pokud se budete ptát na jakékoliv obecné téma, ptejte se na fóru. Vaše otazka a případná odpověď může být zajímava pro více hráčů

- jeilkož se v tomto fóru mají představovat guildy, naučím vás jednoduchý trik, jak napsat odkaz na vaší guildu . Každá guilda má číslo. Třeba Army of Elite Mercenaries má číslo 270353 . Stačí kouknout na adresu stránky s guildou. Odkaz na vaši guildu uděláte tak, že napíšete guild: číslo guildy. Třeba odkaz Army of Elite Mercenaries je udělaný jako guild: 270353 (akorát nesmíte za dvojtečkou napsat mezeru). A pozor - Army of Elite Mercenaries nabírá nové členy až od levelu 21 !!
« Předešlá12Další »

11/20
Emares - Imperator - Army of Elite Mercenaries Česky
Úterý 28/06/2011, 18:21

Zdravím! Jsem tu sice chvíli, ale už vidím, jak je tohle fórum v hrozném stavu. Chybí tady spoustu témat od otázek a odpovědí, přes mise až po pokec. Nikde jsem nenašel (možná jsem to přehlédl) seznam zdejších moderátorů. Schvalování příspěvků je .. ehm .. postavené na hlavu, ale v nynější návštěvnosti se to dá přehlédnout. Dále mi tady chybí kolonka ,,označit jako přečtené". Nějaké blikání, nebo zvýraznění nově napsaných příspěvnků jsem nezaregistroval, ale asi to bude tím, že návštěvnost českého fóra je mizivá.

Tímto příspěvkem se nechci navážet do zdejšího týmu, jsou to jen chyby, které by fórum oživily a přilákaly více uživatelů fóra

Bohužel tyto chyby staví tohle fórum k jedněm z nejhorších herních fór
12/20
cho.manno - Senior Česky
Čtvrtek 07/07/2011, 20:25

Mohu mit otazku k tematu z malinko jineho uhlu? Zajimalo by me, z jakeho duvodu je vyhodne byt clenem nejake guildy. Ziskavaji se za to nejake bonusov body ci tak? A z druhe strany, je pro guildu vyhodne mit hodne clenu? Ziskava za clena nejake body?

Diky za odpoved.

Chomanno
13/20
LadyAkdar - Senior Česky
Pátek 15/07/2011, 13:19

Ahojky...Rada bych nasla nejakou gildu Hraju teprve treti den ale ja jak zacnu tak neprestanu Snazim se rychle vypracovat... Takze kdyby mel nekdo o me zajem staci napsat...
14/20
Pedrooooocz - Senior Česky
Úterý 19/07/2011, 23:49

Zdravím, asi jsem trochu offtopic ale zajímá mne víceméně také odpověď na otázku, která padla v druhém příspěvku hned nade mnou. Má členství v Gildě nějaké výhody? Pořádají se třeba nějaké Gildovní souboje nebo tak něco? Nebo je gilda "pouze" takový prostor, kde najdu rady zkušených hráčů, výměny karet ...atd.
15/20
veverka0908 - Senior Česky
Středa 21/09/2011, 16:22

Pozvalibiste mě
16/20
Gregi 1 - Senior - Liberate Česky
Sobota 29/10/2011, 18:02

Ahoj lidi nevíte kde najdu v této hře tombolu dík
17/20
bobosus_cs - Senior English
Čtvrtek 08/12/2011, 22:30

Ahoj, jsem ve hre novy a musim rict, ze me chytla. Bohuzel moje karticky tak nejak zaostavaji, takze uz jsem rozhodnuty, ze si budu kupovat deck. Chtel bych se zeptat, jaky deck mam zvolit? Vsiml jsem si nejakych theme decku, vyplati se to? Nebo je lepsi koupit normalni deck a nasledne nektere karty, ktere bych nevyuzil prodat.
PS: Kdyby jste nekdo meli jakoukoliv radu, ktera by podle vas mohla pomoct novackovi tak se nestydte a poradte
S pozdravem Bobosus
18/20
matousovo01 - Master - Czech Beer Power Česky
Sobota 31/12/2011, 13:29

Ahoj chci se zeptat jak se do urban rivals dávají nové postavy jak to mám poslat?
19/20
MadMaxy007 - Veteran - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 26/07/2013, 08:50

Jak se k vam pridam???
20/20
zbynek12 - Senior Česky
Neděle 29/06, 21:05

Hledám gildu

« Předešlá12Další »

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals