Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

[UPOZORNENI] Nakupy, prodeje a pravidla sekce

Úterý 07/06/2011, 21:12
spagr - Legend Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
19 zprávy
spagr - Legend - Army of Elite MercenariesČesky - Úterý 07/06/2011, 21:12

Fórum (jak už název napovídá slouží k prodeji a výměně karet.

Prodej je v Clint City podmíněn jedinou věcí - alespoň jedenkrát si musíš koupit clinty. Třeba přes SMSku na - http://www.urban-rivals.com/shop/ - odkaz "Získat více kreditů". Poté budeš moct až nadosmrti obchodovat s kartami. A věř mi - teprve díky obchodování začíná být hra opravdu zábavná.

Obchodování je možné provádět několika způsoby -

- kartu ze sbírky můžeš nabídnout v bazaru ostatním hráčům kliknutím na "Prodat tuto postavu"
--- pozor - cena uvedená na kartě je pouze orientační ! Reálnou cenu najdeš až po kliknutí na kartu a na "Nabídky v bazaru"

- přehled všech karet v bazaru najdeš na http://www.urban-rivals.com/market/?action=buy
--- karty v bazaru se daji filtrovat podle klanů, ceny, atd.

- další možnost prodeje karet je Aukce - http://www.urban-rivals.com/auctions/list.php
--- v dražbě je karta prodána tomu, kdo v Daném časovém limitu nabídne nejvyšší cenu

Ve všech výše uvedených případech vám Kate strhává daň - 5% z clintů, které získáte.

A poslední možnost prodeje je výměna. Pokud se s hráčem domluvíte na výměně, domluvené karty si předáte pomocí aplikace na stránce http://www.urban-rivals.com/securetrades/list.php . Každý hráč přidá do svého okénka karty na výměnu a poté se výměna potvrdí.
Při této výměně neplatíte žádnou daň Kate !

PÁR Rad A UPOZORNĚNÍ -

- pravidla hry jsou k dispozici zde - http://www.urban-rivals.com/player/cgv.php . Uvědomte si, že za jakýkoliv prohřešek proti hře může být váš účet pozastaven nebo dokonce smazán. Takže - žádné nadávky, žádné podvody, žádné krádeže ! ..nebo můžete snadno přijít o vydělane clinty a nakoupené karty ...

- pokud se budete ptát na jakékoliv obecné téma, ptejte se na fóru. Vaše otazka a případná odpověď může být zajímava pro více hráčů

- jelikož se v tomto fóru prodávají karty, napíšu neco málo k vytváření odkazu na kartu. Je to jednoduché - stačí napsat jméno karty a odkaz se vytvoří sám.
Někdy se odkaz bohužel vytvoří i tam, kde nemá být ... třeba slovo ŠPanělsko obsahuje kartičku Pan ... no, to je spíš k zasmání ..

Hodně štěstí při obchodování !!!
« Předešlá12Další »

11/19
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 05/08/2011, 21:45

@ Echo - videl jsi nekdy hracce, ktery za den ziskal 50.000 battle pointu ? Vis, jak to dela ? Nakoupi si postavicky na 4*, vytrenuje si je na level 4.99 a pak behem jedineho dne prida tech par zkusenosti kazde postavicce. A presne to je duvod, proc jsou nektere postavicky na nizsim levelu drazsi jak na plnem levelu.

@ CholMa - drazby v cestine jeste nefungujou. Podobny problem jako u prodeje - musis skocit do anglicke verze.
12/19
Foxteren - Senior Česky
Čtvrtek 25/08/2011, 10:14

Doufám že nevybočuji z tématu ale někdo se tu zmínil o tombole... celou dobu jsem se snad s 20 losy snažil zjistit kde je a nikde nevidím stránku na tomboli.
13/19
_Echo_ - Novice Česky
Úterý 25/10/2011, 14:10

Nevím co se stalo ale měla jse asi 260 Ctz a najednou mám jen 53 .... nic jsem nekupovala jak je to možné? Vylepšila jsem si postavu a najednou blik a Ctz byly v tahu ... Prosím
14/19
CrazyBrucki - Hero English
Neděle 13/11/2011, 00:32

Ja by som chcel len poukázať na chybu systému... predával som kartu normálne cez market a kartu mi strhlo no peniaze mi nadalo... tak čo je toto za oje.. keď si nevedia ani len spraviť poriadky so serverom tak by to mali zabaliť... Považujem to za rafinovaný a prepracovaný podvod ktorím okrádajú ľudí....
15/19
Burcy B - Imperator - Os cr's de Clintz City English
Pátek 16/12/2011, 10:23

Chtěl bych se zeptat,proč když koupim balíček a kredity a potom chci ty karty z toho balíčku prodat,proč mi to nejde a píše mi to že prej chci prodat moc karet z hrací plochy ale já ty karty na hrací ploše vůbec nemam!?
16/19
Mira_117 - Senior Česky
Úterý 28/08/2012, 12:50

Prosím opratve muj odkaz na Prodat tuto postavu v Moje Sbírka ,když na to kliknu nejde mi spustit Prodej Postav a tak nemohu prodávat v bazaru děkuji
17/19
{}{}Bebe{}{} - Senior - Black Dawn Agents Česky
Středa 29/08/2012, 10:18

Chtěl bych se zeptat jak mohu prodat karty když kliknu na prodat tuto postavu tak se nic neděje do aukce mě to přesnese do aukce ale nic tam nemám jestli jsem něco tam dal takže se taky nic nestalo a do aukcí mi políčko prodat zešidiví po kliknutí na to políčko a potřebuji se zbavit pár karet je mi jedno jak se jich zbavím ale potřebuji ty peníze za ně
18/19
{}{}Bebe{}{} - Senior - Black Dawn Agents Česky
Středa 29/08/2012, 10:19

Prosím odpovězte
19/19
magicsa - Senior - Czech Elite Česky
Čtvrtek 13/06/2013, 19:23

Neexistuje jeste jeden zpusob jak obchodovat???? prosim??

« Předešlá12Další »

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals