Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Balicek na Denni turnaj - pro inspiraci

Čtvrtek 09/06/2011, 10:44
spagr - Legend Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
5 zprávy
spagr - Legend - Army of Elite MercenariesČesky - Čtvrtek 09/06/2011, 10:44

Pro inspiraci posilam balicek, se kterym jsem vyhral denni turnaj. Tedy - ze sedmi pokusu jsem vyhral pet dennich turnaju.

1st Cz flag spagr from guild Army of Elite Mercenaries with 472 battle points won 5 552 Clintz + 1 Credit.

☆ Ad Un PaSsO DaLLAa ViTtOriA ☆

Hlavni je hrat co nejrychleji a co nejpresneji.
Pokud prave zacinate a nemate clinty na takove drahe karty, doporucuji vam treba balicek - smazáno

2/5
sokori_bass - Senior - Czech Beer Power Česky
Středa 22/06/2011, 19:59

Balíček smazáno? co to je
3/5
Emares - Imperator - Army of Elite Mercenaries Česky
Úterý 28/06/2011, 18:00

Nevím, proč tam není místo Lehane (8 2)od Sentinel Samantha (5 2)od Uppers. Když pominu to, že je o 2000 Clintz levnější, má přece stop bonus protivníka (jako Lehane), ale ještě i skupinový bonus Uppers, tedy -10 út. protivníka. Nemyslím si, že jsou to postavy, do kterých by se vráželo velké množství Pillz, takže Samantha je ( podle mě) lepší volbou.
4/5
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Úterý 28/06/2011, 22:21

Duvod je naprosto jednoduchy. Predstav si naprosto totoznou situaci na obou stranach stolu, az na vyjimku.

Dorian, Oxen, Harold, Samantha

Dorian, Oxen, Harold, Lehane

Zacina hrat hrac s Lehane. A zautoci s ni. Jak bude branit druhy hrac ? Oxen +8 ? (kdyby nahodou bezela Lehane s sesti ...

A ted opacna situace - utoci hrac se Samantha. Tam uz Muze skocit Oxen s 6 ... a klidne i s 5 ...

A ted zkusime zahrat v prvnim kole jinak. Bude utocit Oxen s 2 a skoci pod nej Harold s 0. (chytry hrac by zahral jinak, ale je to jen priklad, situace Muze byt obdobna na jinych kartach)
Pokud se branil hrac se Samantha na stole, tak prave prohral - samanthu i oxena prepere souperuv Dorian. Pokud se bude branit hrac s Lahane na stole, pri trose stesti Muze jeste vyhrat ...

Ono se to da krasne rozepsat i cislama -
Samatha 0pill = attack 15, 1 = 20 , 2 = 25 , 3 = 30 , 4 = 35 ...
Lehane 0pill = attack 8, 1 = 16, 2 = 24 , 3 = 32, 4 = 40 ...
Vis, ze Samanthu i se sesti hrave preperes. A tim padem nikdo neda na Samathu hodne pilulek. Ale Lehane se sesti jen tak nepreperes. Proto se ji kazdej boji ...
5/5
Emares - Imperator - Army of Elite Mercenaries Česky
Středa 29/06/2011, 08:13

Ok, díky, alespoň jsem se něco přiučil

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals