Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Jak se dostanu do turnaje

Sobota 11/06/2011, 16:04
PanWachmajstr - Senior Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
7 zprávy
PanWachmajstr - Senior Česky - Sobota 11/06/2011, 16:04

Ahoj, možná jsem natvrdlej ale když se chci zúčastnit turnaje tak nevim jak to mám udělat. V pravidlech je napsáno, že se do něj přihlásim z určitých místností. Vždy si najdu místnost, ze které mohu vstoupit do turnaje ale navím na co "kliknout" abych mohl aktivně hrát. Již jsem to zkoušel asi 3x než turnaj začal, cca 3min před začátkem turnaje a opravdu nevím jak na to. Prosím o pomoc, děkuji.

2/7
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Sobota 11/06/2011, 21:41

Pokud myslis Denni turnaj, tak neni potreba se prihlasit. Ucastni se ho automaticky kazdy, kdo v dobe konani turnaje hraje v mistnosti oznacene poharem..
3/7
AoEM_Grimss - Imperator - Army of Elite Mercenaries Česky
Středa 03/08/2011, 19:22

Zdary. Jak se člověk dozví, jak si stojí v turnaji? V kolik a jak přijde vyhodnocení a ukončení turnaje? Zkoušel jsem to, ale cca 10 minut po celé (hodina konce) jsem nezaregistroval nějakou změnu. Děkuji za odpověd.
4/7
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 05/08/2011, 21:43

Behem turnaje se jednou za minutu updatuje zebricek na http://www.urban-rivals.com/game/tournaments/history/ . Po skonceni turnaji by ti mela prijit zprava.
5/7
honzila - Senior Česky
Středa 10/08/2011, 09:51

Jak mam najit tu mistnost s poharem
6/7
81-Bohemia- - Senior Česky
Sobota 13/08/2011, 22:21

Místnost na turnaje je hlavně s označením T1 nebo T2, až budete hrát u stolu, tak pod oknem máte záložky nápověda a turnaje, v turnaji uvidíte kdy začne/končí nebi na jakém místě jste
7/7
Pasacz - Senior - Czech Elite Česky
Pondělí 17/10/2011, 21:11

Ahoj chtěl bych se zeptat tet uz sem si precet jak je to s bodama na turnaji ale jak je to s bodama v denim žebříčku mé zemně a všech ostatních ja tam mam od začátku dne pořád 8 pts a jako vyhravam i prohravam nekdy remízi atd. ale nic pořád jen 8 pts a nepřibejváto co mam dělat .

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals