Dotaz?!

Středa 13/07/2011, 15:12

smiley At hledam kde hledám, stále nemohu najít nikde ani v žádném návodě, ani nikde v nastavení, jak smazat účet, mohl by mi někdo poradit?? Popř. to dopsat do nějakého FAGu?

Zrušit
Čtvrtek 14/07/2011, 00:41

Bohuzel, ucet nejde smazat. Muzes si ho prejmenovat.

A ciste teoreticky si muzes vytvorit ucet novy. Ma to ovsem podminku - jakmile budes vyuzivat ucty dva, budes docela v ohrozeni. Jakmile totiz provedes sebemensi provineni proti pravidlum, prijde se na to, ze pouzivas dva ucty. A pak je to hodne pritezujici okolnost, ktera Muze skoncit i zablokovanim obou uctu.

Zrušit
Pátek 15/07/2011, 14:57

Pak by mě zajímalo, jak se řeší společné připojení, kde má např. více lidí v ,,paneláku" stejnou IP.

Zrušit
Pondělí 18/07/2011, 17:53

Dokud se neobjevi problem (kradez karet, dohodnute vysledky zapasu, atd) tak se spolecna IP adresa neresi nijak. Jakmile se ale objevi problem, budete muset dokazat, ze je vas na dane IP adrese vice.

Zrušit
Středa 20/07/2011, 15:56

A když hraji s bráchou ? Já mám notebook, on klasickej pc. Máme oba dva účty na urbanu. Jestli mohu mluvit za sebe, tak nikdy porušovat pravidla nebudu a myslim že bráška to samí. Takže ? Není to nějak v rozporu s pravidly ?

Zrušit
Středa 20/07/2011, 18:57

Naprosto stejna situace. Pokud ani jeden z vas nebude obvinen z podvadeni, nemusite se niceho bat.

Zrušit
Pátek 22/07/2011, 21:20

At hledam,kde hledam nemuzu najit odstavec s zmenenim udaju mohu se zeptat kde jsou???

Zrušit
Pondělí 25/07/2011, 15:12

Parametry (ang Settings) nachází se vedle panelu vyhledávání

Zrušit
Úterý 26/07/2011, 21:22

Dalsi nastaveni tveho profilu jsou po kliknuti na tvuj nick vpravo - odkaz "Kliknutím zde změníte své informace a nastavení."

Zkracene - http://www.urban-rivals.com/player/edit.php

Zrušit

Odpovědět na téma