Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Dotaz?!

Dotaz?!
Středa 13/07/2011, 15:12
AnotherStoryCZ - Master Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
9 zprávy
Dotaz?!
AnotherStoryCZ - Master Česky - Středa 13/07/2011, 15:12

At hledam kde hledám, stále nemohu najít nikde ani v žádném návodě, ani nikde v nastavení, jak smazat účet, mohl by mi někdo poradit?? Popř. to dopsat do nějakého FAGu?

2/9
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Čtvrtek 14/07/2011, 00:41

Bohuzel, ucet nejde smazat. Muzes si ho prejmenovat.

A ciste teoreticky si muzes vytvorit ucet novy. Ma to ovsem podminku - jakmile budes vyuzivat ucty dva, budes docela v ohrozeni. Jakmile totiz provedes sebemensi provineni proti pravidlum, prijde se na to, ze pouzivas dva ucty. A pak je to hodne pritezujici okolnost, ktera Muze skoncit i zablokovanim obou uctu.
3/9
Emares - Imperator - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 15/07/2011, 14:57

Pak by mě zajímalo, jak se řeší společné připojení, kde má např. více lidí v ,,paneláku" stejnou IP.
4/9
Pondělí 18/07/2011, 17:53

Dokud se neobjevi problem (kradez karet, dohodnute vysledky zapasu, atd) tak se spolecna IP adresa neresi nijak. Jakmile se ale objevi problem, budete muset dokazat, ze je vas na dane IP adrese vice.
5/9
Blackmister - Senior - BlackMasters Česky
Středa 20/07/2011, 15:56

A když hraji s bráchou ? Já mám notebook, on klasickej pc. Máme oba dva účty na urbanu. Jestli mohu mluvit za sebe, tak nikdy porušovat pravidla nebudu a myslim že bráška to samí. Takže ? Není to nějak v rozporu s pravidly ?
6/9
Středa 20/07/2011, 18:57

Naprosto stejna situace. Pokud ani jeden z vas nebude obvinen z podvadeni, nemusite se niceho bat.
7/9
achilesUltra - Senior Česky
Pátek 22/07/2011, 21:20

At hledam,kde hledam nemuzu najit odstavec s zmenenim udaju mohu se zeptat kde jsou???
8/9
AoEM_Simicek - Titan - Army of Elite Mercenaries Česky
Pondělí 25/07/2011, 15:12

Parametry (ang Settings) nachází se vedle panelu vyhledávání
9/9
Úterý 26/07/2011, 21:22

Dalsi nastaveni tveho profilu jsou po kliknuti na tvuj nick vpravo - odkaz "Kliknutím zde změníte své informace a nastavení."

Zkracene - http://www.urban-rivals.com/player/edit.php

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals