Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Bonusi postav

Bonusi postav
Úterý 19/07/2011, 19:55
SpeeDy.737 - Master Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
7 zprávy
Bonusi postav
SpeeDy.737 - Master - U Tří Bratrů FaterníkůČesky - Úterý 19/07/2011, 19:55

Chci se zeptaj jak mám aktivovat svoje bonusi u postav docela bych to potřeboval vědět protože jinak musim hrát bez bonusu a to je někdy dost těžké a mám tak daleko menší šanci na výhru.

2/7
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Středa 20/07/2011, 18:56

Bonus postavy je aktivni tehdy, pokud mas na stole alespon jeste jednu postavu jineho jmena ze stejneho klanu (treba dve ruzne postavy z klanu Montana atd.)
3/7
HoHoHo-23 - Titan - Army of Elite Mercenaries Česky
Úterý 02/08/2011, 19:06

Podle ceho se urcuje kdo zvitezi pri shode utoku???? Dik za odpoved
4/7
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Úterý 02/08/2011, 23:23

Odpoved je v anglickych pravidlech, konkretne na http://support.urban-rivals.com/index.php?pg=kb.page&id=87
5/7
zrozen - Senior Česky
Pondělí 15/08/2011, 19:32

Anglicky moc neumým ale mám dotaz proč někdy u karty nefungujou schopnosti i když protivník NEMÁ stop schopnosti ?!? už jsem na tom párkrát vyhořel když měl bejt aktiv a nebyl ... a jinak i ta schoda utoku mě vrtala hlavou ...
dík
6/7
MeSSeM - Senior Česky
Úterý 16/08/2011, 21:51

Úspěch=Pokud tvá minulá postava (tzn. táhl si s ní minulé kolo) VYHRAJE- schopnost bude fukční.
Odveta=Pokud tvá minulá postava (tzn. táhl si s ní minulé kolo) PROHRAJE- schopnost bude funkční.
Kuráž=S postavou musíš vyjet jako první (tzn. vyjíždíš bez toho, aby si věděl, kterou postavou vyjede protihráč).
Stop=Protihráčova postava musí mít stop schopnosti, aby se tvá schopnost projevila (tzn. musí ti schopnost zablokovat).
Porážka=Schopnost se aktivuje pouze když prohraješ.

Ohledně útoků, co jsem zatím zpozoroval- Když si dal do své postavy více pilulek, než protihráč (ale máte oba např. 30), tak začínáš ty (výhra ale není jistá
7/7
Miguel Banks - Hero Česky
Úterý 24/04/2012, 17:19

U stejného počtu obou útočících vyhrává ten kdo má postavu menší úrovně tz. s méně hvězdami. Když mají obě postavy stejný útok i stejnou úroveň vyhrává ten kdo zaútočil a obránce prohrává.

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals