Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Stížnost

Stížnost
Středa 06/02/2013, 18:09
FcelkaMaja - Senior Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
3 zprávy
Stížnost
FcelkaMaja - Senior Česky - Středa 06/02/2013, 18:09

Hrála jsem Buona Fortuna. Označila jsem příslušné řádky, dala aktivovat a tlačítka zezelenala. Otočilo se mi na příslušném řádku výhra 1000czt za 3x symbol peněz. Náhle mi problikla obrazovka a hle výhra žádná, pouze nová hra za nové tikety. Jak je to možné? To takhle obírá všechny hráče??!!A jak je možné, že když vyhraju jen něco malého tak není žádný problém. Díky za odpověď

2/3
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 08/02/2013, 11:05

Pokud hrajes Buona Fortuna, tak jsi si urcite vsimla, ze vyhra je ti pripsana jeste drive, nez uvidis zastavene symboly.
(naschval si toho vsimni - na prehledu tveho uctu vlevo clinty opravdu pribyvaji jeste nez se zastavi obrazky na forbesu)

Z toho vyplyva ze -
- bud jsi neoznacila Radek a vyhra se ti ukazala na neoznacenem radku
- nebo jsi Radek oznaceny mela a pak je uplne jedno, jestli obrazovka blikla. Vyhru jsi mela prpsanou jeste drive, nez se forbes zastavil.

PS - je docela trapne nekoho obvinit z podvodu a pak prijit na to, ze skutecnost je uplne jinak ... co ?
(To takhle obírá všechny hráče??!!)
3/3
FcelkaMaja - Senior Česky
Neděle 10/02/2013, 04:52

Ta výhra mi ani tak nebyla připsána, 1000 czt si určitě všimneš...řádky byly označeny všechny..nikoho tu neonviňuju, jen hci vědět, jestli se to děje i ostatním

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals