Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Končíte s UR? Darujte karty!

Pondělí 27/05/2013, 07:39
Thomas529 - Master Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
2 zprávy
Thomas529 - Master - Chameleons rising!Česky - Pondělí 27/05/2013, 07:39

Ahoj, s clintz mi to jde tezko a myslim, ze nejsem sam! Ne vsichni UR vydrzi hrat vecne, jednou proste prestanou a jejich ucet bude k nicemu. Rad bych byl obdarovan par kartami (zdarma) z Vasi sbirky, protoze tak budou alespon uzitecne
Nicmene nejde tu jen o me! Rozhodl jsem se sbirat karty koncicich uctu a pak je ZDARMA sirit dal. Ano, ja si take chci nejake ty karty vzit pro sebe, ale to by chtel snad kazdy! Predem dekuji vsem koncicim hracum co darovanim pro ne nepotrebnych karet udelaji radost ostatnim (i mne )
Chcete-li se karet zbavit piste sem do komentu, ja vas pote kontaktuji pres zpravy! Pokud budete chtit, muzeme Vasi prezdivku zvecnit na seznamu darcu!

2/2
Thomas529 - Master - Chameleons rising! Česky
Pondělí 27/05/2013, 07:45

Máte-li zájem o karty, tak také pište sem do komentů a já Vás kontaktuji! Podporujeme hlavné hráče s rankem Senior! Jako takovou "dobrovolnou platbu" za karty se můžete připojit do mé gildy Czech chameleons (zatim vsak neni v plnem provozu, jeji funkcnost zde zminim)

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals