Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Prodej

Prodej
Pátek 26/08/2011, 10:46
Jan.ervenka - Senior Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
6 zprávy
Prodej
Jan.ervenka - Senior Česky - Pátek 26/08/2011, 10:46

Jak mám prodat postavu, kterou mám třeba i 3x a stačí mi jedna ze tří? TAké sem získal lístky do tomboly. Co to prosím je, kde to najdu a k čemu se to používá nebo co to přináší? Díky

2/6
Thomas529 - Master - Chameleons rising! Česky
Pondělí 29/08/2011, 20:31

Ahoj,
jestli chceš prodat kartu máš čtyři způsoby, první je prodej v bazaru, druhá sokromý prodej v bazaru, třetí vydražení v dražbě a čtvrtá zabezpečená výměna. první tři způsoby potřebují přepnout stránky do angličtiny - přepínají se tam kde je vyhledávací okno, tak hned vlevo vedle, jak je napsáno v češtině CS v tom oranžovým čtverečku. v češtině totiž první tři metody nejsou přístupné. ve čtvrté je lepší mít taky zaplou angličtinu (je to bez zasekávání.první praktika - jdi na okno sbírka poté na moje sbírka a ukáže se ti tvá sbírka postav pod každou postavou je napsáno prodat tuto postavu poté se na prodat tuto postavu klikne a již automaticky je vybráno prodej pro všechny a dále je možnost prodat soukromě, což je druhá praktika nebo kate, což nedoporučuju (pozor ale v angličtině). třetí praktika - jdi na okno sbírka tam na dražby a tam na vytvořit prodej v dražbě vybereš jakou postavu daš vytvorit prodej v dražbě a tam zvolíš kritéria (pozor anglicky) a čtvrtá praktika - najeď na někoho komu chceš kartu prodat nebo ji s ním vyměnit a zmačkni na jeho nickname a tam na vytvořit zabezpečenou výměnu nabídnout clintz ne bo kartu z výběru a odesílat dokud oba nebudete spokojeni a nepotvrdíde to (je to lepší v angličtině). a teď tombola - ta je bohužel už zrušená ale žádný strach je místo ní herní automat a všechni lístky co máš se zmnění na tikety do automatu můžeš tam vyhrát clintz. za každý den dostaneš lístek do automatu, najdeš ho v nové herní verzi v hlavním menu
3/6
Thomas529 - Master - Chameleons rising! Česky
Úterý 30/08/2011, 21:04

Ve spodním levém rohu v tom buona fortuna. Mimochodem nechceš k nám do gildy?
4/6
Szpinavy_HNIS - Senior Česky
Pátek 02/09/2011, 12:32

Zdar chlapy, chci prodat jednoho "borce", ale pise mi to toto: ""To prevent cheating, the public and private sales (excluding sales to Kate) functions will be unlocked indefinitely after your first purchase of credits at the Shop (more information can be found in the Game Help section)."" Anglicky umim prd tak prosim o radu. A jeste jeden dotaz: Ve spodním levém rohu v tom buona fortuna nic nemam. Muzes to nejak upresnit? Hraju cca 5dni, tak nevim jakou mam verzi, jaka je Nova verze nebo jak ji nahodit. Dik moc za rady, Jirka.
5/6
AoEM_Simicek - Titan - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 02/09/2011, 21:01

Jestli potřebuješ prodávat v bazaru tak musíš si koupit kredit stačí třeba jen za SMS a můžeš prodávat. Když to neuděláš tak bude se ti velmi těžce vydělávat clintz
6/6
Aniston J - Guru - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 16/09/2011, 21:25

Do tomboly se dostaneš tak že si zapneš novější verzi hry , a tam to spustis ve vyberu mistnosti . je to ale naprd je to obycejny automat jak v hospadach a prd tam muzes vyhrát

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals