Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Prodej karet - komu nefunguje koukněte sem

Sobota 04/06/2011, 08:08
Belkar52 - Senior Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
16 zprávy
Belkar52 - Senior Česky - Sobota 04/06/2011, 08:08

Pro ty,kterým se nechtějí prodávat karty,lépe když kliknou na prodat kartu tak se nic nestane....

Nahoře vedle hledáčku máte CS,klikněte na to a vyberete English.
Poté jdete do Sbírky,a pod postavou máte Sell this character,kliknete na to a dáte Sell to Kate for xxx Clintz.

No a potom si můžete přepnout zpět na češtinu.

Kdyby nefungovalo ani toto tak mi napište zprávu.

BelkarCZ
« Předešlá12Další »

2/16
Jerrzy - Senior - Česká a Slovenská Guilda Česky
Neděle 05/06/2011, 11:20

funguje to děkuju mockrát
3/16
vojtas52 - Senior Česky
Pondělí 06/06/2011, 21:28

Co mám dělat, když se mi to všechno odsouhlasí atd. a potom nic v historii prodeje ani nikde jinde nemám?
4/16
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Úterý 07/06/2011, 21:54

@ vojta - karta se po prodeji ulozi na Bazar ... dokud ji nekdo jiny nekoupi, nezobrazi se ti v historii prodeje ...
5/16
Woris - Senior - Czech Beer Power Česky
Sobota 11/06/2011, 09:26

Co mám dělat když se mi objeví tabulka kám dám za kolik to chci prodat a když dák OK oběví se tohle: To prevent cheating, the public and private sales (excluding sales to Kate) functions will be unlocked indefinitely after your first purchase of credits at the Shop (more information can be found in the Game Help section).
Co s tím? vůbec se mi pak ani ty postavy neprodávaj
6/16
Sobota 11/06/2011, 09:58

Zprava rika, ze aby jsi mohl prodavat v bazaru, musis si koupit alespon jednu SMSku. Koukam, ze uz mas u nicku hvezdicky = znacka koupenych kreditu, takze by mel byt problem vyresen ...
7/16
katon33 - Senior Česky
Neděle 12/06/2011, 19:30

Takze nestaci ani koupit za kredity booster nebo postavu v bazaru??Pac se mi nechce utracet ae chci si v bazaru koupit postavu
8/16
Neděle 12/06/2011, 19:59

Alespon jednu SMSku koupit musis - teda pokud chces nekdy obchodovat... a pak uz jen prepnout na anglickou verzi a smele do bazaru
9/16
joeultracz - Senior Česky
Středa 15/06/2011, 11:46

Kupuju vše
10/16
Eragon.cz - Senior Česky
Středa 15/06/2011, 20:24

Tak to je pěkně na H*** pokud si musím koupit aspon 1 sms . To teda u mě ta hra pěkně klesla

« Předešlá12Další »

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals