Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Drazba

Drazba
Středa 08/06/2011, 20:08
neojan - Senior Česky

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
9 zprávy
Drazba
neojan - Senior - Red - Bull FightersČesky - Středa 08/06/2011, 20:08

Mam dotaz.kdyz dam vytvorit drazbu prevede mne to na moje sbirka PRO.tam zvolím kartu a dam vytvorit drazbu.to mne prevede na stranku drazeb a tam se nic neobjevi a kdyz dam vytvorit drazbu tak mne znova prevede na moje sbirka PRO a takhle furt dokola poradte.

2/9
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Pátek 10/06/2011, 11:16

Ja se na stranku s drazbou dostanu, ale kartu pres drazbu stejne nevystavim .. dik za report, predam info na opravu ...
3/9
Dudellino - Senior English
Sobota 25/06/2011, 22:31

Ja mam ten isty problem, zadam, ze chcem dat tuto kartu na drazbu, ale hned ma to prehodi na drazbu a tam nic nevidim ze by sa udialo...
4/9
Frundor - Master Česky
Úterý 28/06/2011, 21:57

Když zadam dražbu karet tak mě to hodí do výběru karet, tam to naklikam, pak mě to hodi na stránku s parametrama dražby a když to tam naklikám tak tam dám "Vytvořit dražbu " a ono se nic nestane. Prosi poraďte, předem dík.
5/9
DrakoBiijec - Master - CZE Česky
Sobota 02/07/2011, 13:00

Mam stejný problém jako Frundor
6/9
Lobo_cz - Senior Česky
Pondělí 04/07/2011, 23:41

Stejny jak prodej v bazaru,kupte si kredity a vas problem bude vyresen
7/9
spagr - Legend - Army of Elite Mercenaries Česky
Neděle 10/07/2011, 12:28

Drazba je bohuzel jeden z bugu, ktery jeste neni doresen - nefunguje. Jakmile bude chyba opravena, dam vam vedet.
8/9
gggoooddd - Imperator - LUz y sombrA.numeros 1 Česky
Úterý 19/07/2011, 13:11

Poněkud zajímavé,že někteří hráči dražby vytvářet můžou a druhým to nejde
9/9
_Echo_ - Novice Česky
Pátek 22/07/2011, 10:20

Já můžu karty do dražby dávat normálně ... jn většinou Radši překliknu na EN jazyk ... ale nejspíš to může být i tím že jste si nekoupili kredity ...

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals