Urban Rivals
?
Zaregistrovat se            Již je zaregistrován ve hře →  
Kliknutím sem můžete zjistit své heslo.

Gildy v novém outfitu!

Gildy v novém outfitu!
Pondělí 24/10/2011, 15:55
Orpheus - Legend English

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů
4 zprávy
Gildy v novém outfitu!
Orpheus - Legend - LOST in UrbanEnglish - Pondělí 24/10/2011, 15:55

Pro většinu hráčů komunity Urban rivals jsou gildy jednou z hlavních součástí hry.Novinkou je, že gildy nyní získají ještě větší kredit, protože patřit k aktivní gildě přinese jejím členům více výhod ve hře.Spolu s touto změnou jsme zcela obnovili vzhled gild a zavedli nové funkce.Pokud stále nejste členem žádné aktivní gildy, měli byste to rychle napravit!Chcete-li se dozvědět víc o nových gildách, klikněte sem.

2/4
Thomas529 - Master - Chameleons rising! Česky
Pátek 28/10/2011, 08:22

Některé funkce se mi buď sekají nebo nefungují vůbec a protože mám docela dobrý počítač myslím si, že problém nebude u mě (mám samosebou i dobrý internet), nicméně, kdy se to konečně rozjede na plno?
3/4
pudyhady - Hero - CZE Česky
Pátek 18/11/2011, 16:24

Moc nechapu co je to champions to v tech gildach muzu tam psat jmena hracu gildy ale nevim k cemu to presne je a nikde jsem nenasel vysvetleni vi nekdo k cemu to je nebo kde to najdu
4/4
Vendulqa - Senior Česky
Středa 04/01/2012, 16:51

Asi před třemi tádny jsem poslala žádost o Gildu a stále není potvrzená a bratranci ji potvrdili do dnou dnů.
Nechápu proč mi to nejde

( nic od zpráv pro gildy jsem nenašla tak jsem se obrátila sem)

Urban Rivals - sběratelská karetní hra s obrovským počtem hráčů

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals