The Aquanis are famous for being unfaithful so it’s little wonder their offspring pop up here, there and everywhere. But Rakhan, the son of an Aquanis and an Atua, has suffered as a result of his father’s passing fancies, having never been fully accepted by his own because of his appearance. So it came of no surprise that he should offer his skills to Bloodh: being of mixed race is of absolutely no consequence in the ill-assorted Pirana crew.
 • Released on friday 01/11/13
 • Illustrator: Madchewi
 • Uncommon Card Available at the Shop
 • You don't have this character in your collection.
 • Polit arena icon Allowed in EFC up to Polit arena
 • icon
 • Browse 45 Market offers
Ability

Power of Rakhan:

- 5 Opp. Life Min 5

If Rakhan wins the fight, the number of Life points of the player controlling the opposing character will be reduced by 5, or up to a minimum of 5.

Bonus

Bonus :

Stop Opp. Bonus

The opponent’s clan Bonus, if activated, is cancelled.

First evolution of the 4 different evolutions of this character :

 • PiranasRakhanpicture
  starstarstarstarstar
  Power4AbilityUnlock ability at
  Damage1BonusStop Opp. Bonus
 • PiranasRakhanpicture
  starstarstarstarstar
  Power5AbilityUnlock ability at
  Damage2BonusStop Opp. Bonus
 • PiranasRakhanpicture
  starstarstarstarstar
  Power6AbilityUnlock ability at
  Damage4BonusStop Opp. Bonus
 • PiranasRakhanpicture
  starstarstarstarstar
  Power7Ability- 5 Opp. Life Min 5
  Damage4BonusStop Opp. Bonus
62 characters
missions icon 25 missions
Bonus Stop Opp. Bonus
After scouring the oceans of the globe for many a long year, Captain Bloodh's Piranas have finally cast anchor in town – time to stretch their legs out a bit and let their hair down! Noisy, aggressive and thieving (well, they are pirates after all), they’ve been quick to make enemies, and the odd friend. But all in all, they’re having such a good time, they’re in no hurry to head back to sea.
 • At level 2: min 7 320 Clintz
 • At level 3: min 5 721 Clintz
 • At level 4: min 6 349 Clintz
 • At level 5: min 6 230 Clintz
Browse 45 Market offers

6 comments on Rakhan

Sunday 25/05/2014, 12:50

RAMBO155 nie wiem jak ci ma wyjść 12obr skoro ta um ma -5 min 5

Friday 01/11/2013, 16:47

Spoko art smiley

Monday 20/01/2014, 23:07

To jest jedna z tych kart które kupuje się dla samego arta smiley

Monday 03/02/2014, 10:45

Patrząc na tą kartę pomyślałem : co za syf jak na 5*
Jednak grając nią zauważyłem żę przy reduktorach obrażeń jest to jedna z najlepszych kart w piranies!!!

Saturday 22/02/2014, 10:50

Wybór 5* w Piranas zależy od gustu. Ale taka karta w tym klanie jest zupełnie niepotrzebna. W tym przypadku konkurencja jest wielkim minusem więc nie widzę dla niego przyszłości.

Tuesday 26/08/2014, 05:37

Pod uwagę należy wziąć wiele zmiennych przy wyborze karty. Rakham jest bardzo niepozorną postacią, z dużym minusem, co w wielu przypadkach go praktycznie dyskwalifikuje. Zagrany w drugiej rundzie tak naprawdę staje się nieprzydatny, chyba że ją umoczyliśmy. Jest też jednak dla niego kilka istotnych zmiennych.
Mówię tutaj przede wszystkim o elo. Ponieważ rewolucji w turniejach cogodzinnych z tygodnia na tydzień nie ma, w T2 raczej też nie, o tyle zmieniają się priorytety na elo. Nie rzadko spotyka się talie oparte na jednej karcie i silnych reduktorach, którzy nie pozwalają nam się przebić przez obronę przeciwnika tworząc barierę z dodanych sobie punktów życia. Co wtedy robi Rakham? Niemiłosiernie odbiera zdobytą w ciężki sposób przewagę przeciwnika. Walczysz z DR'em? A co Cię on interesuje, zabierze tylko część obrażeń, a zdolność chroni niezastąpiony SoB.

Oczywiście karta nie jest idealna i dużo zależy od trendów w danym momencie w elo, ale karta jak najbardziej przydatna w tygodniach gdzie królują lifegapy z DR'ami, dodatkowo niezmiernie przydatna okazać może się w survivalu, gdzie chcemy wbić jak najwięcej obrażeń bardzo niskim kosztem, a życie przeciwnika się powiększa. Duży minus niekoniecznie dyskwalifikuje kartę z gry. Musimy pamiętać, że jest wiele zmiennych dla tego typu sytuacji i wiele momentów w których możemy wprowadzić go niskim kosztem do walki, ponieważ zostanie niedoceniony. Pozostawienie przeciwnikowi 5hp, to też nie zbyt miła perspektywa, pozostajemy wtedy praktycznie na jednego strzała.

Clint City, night.