First evolution of the 3 different evolutions of this character :

  • PussycatsGwenpicture
    starstarstar
    Power7AbilityNo ability
    Damage1Bonus-2 Schade Teg., Min 1
  • PussycatsGwenpicture
    starstarstar
    Power7AbilityNo ability
    Damage2Bonus-2 Schade Teg., Min 1
  • PussycatsGwenpicture
    starstarstar
    Power7AbilityNo ability
    Damage3Bonus-2 Schade Teg., Min 1
Ability

Power of Gwen:

No ability

No ability

Bonus

Bonus :

-2 Schade Teg., Min 1

Als Pussycats zijn/haar gevecht verliest, wordt de Schade die wordt toegebracht aan de eigenaar van Pussycats verminderd met 2 punten tot het minimum van 1. Als de Schadepunten van het winnende personage minder of gelijk zijn aan 1, heeft de macht geen invloed.

14 comments on Gwen

Sunday 27/02/2011, 20:16

evalueer mij en krijg tien credits

Monday 07/02/2011, 13:21

eveleer me als je gratis kaarte wild

Tuesday 22/03/2011, 08:12

mischien is ze wel sterk maar aan de andere kant niet zo veel schadepunten Evaluer mij als je met mij eens bent

Saturday 29/10/2011, 15:40

dit is best wel een sterke kaart op het begin is zij wel sterksmiley

Sunday 25/03/2012, 18:17

Verschrikkelijk.
Je hebt veel betere 3 Sterren kaarten Dan dit.

Saturday 15/01/2011, 15:04

hele hoge kracht, de schade is wat minder maar de bonus maakt het weer goedsmiley

Thursday 25/08/2011, 16:38

Mmh, ze kan nog op level 1&2 gebruikt worden in elo, 7 kracht is niet niks voor een level 1 kaart.

Saturday 14/01/2012, 16:58

Eigenlijk nog niet zo een slechte kaart.
Ik zou het kopen want aanval 7 op eerste ster is niet slecht.

Sunday 08/08/2010, 11:25

wow is 10 kracht met amber op level 1!!!

Saturday 26/02/2011, 09:46

Amber

Thursday 24/11/2011, 15:14

Amber is toch geen kaart?

Saturday 28/04/2012, 20:32

smiley

Wednesday 08/08/2012, 22:36

Jammer dat die op lvl 1niet in ELO mag

Sunday 16/09/2012, 09:05

een Leader

icon