First evolution of the 3 different evolutions of this character :

  • NightmareElixirpicture
    starstarstar
    Power2AbilityNo ability
    Damage2BonusStop Bonus Teg.
  • NightmareElixirpicture
    starstarstar
    Power3AbilityNo ability
    Damage2BonusStop Bonus Teg.
  • NightmareElixirpicture
    starstarstar
    Power3AbilityNo ability
    Damage5BonusStop Bonus Teg.
Ability

Power of Elixir:

No ability

No ability

Bonus

Bonus :

Stop Bonus Teg.

De Bonus van de clan van het personage van de tegenstander wordt, als hij geactiveerd is, geannuleerd. Als het personage van de tegenstander geen actieve clanbonus heeft, dan heeft de macht geen invloed.

43 comments on Elixir

Sunday 27/02/2011, 13:27

zekker slecht!

Monday 28/05/2012, 11:57

hehe de biografie is zeer goed smiley
helaas een beetje grof voor de minder jarigen.

voor het spel niet erg speelbaar en zal dus een simpele vulling voor mijn collectie zijn en blijven...

Sunday 24/01/2010, 12:20

minder fijne kaart

Sunday 17/01/2010, 11:13

een egt slechte kaart je hebt er helemaal nix aan

Monday 09/07/2012, 09:15

je mag haar kopen maar Dan alleen maar voor je collectie...
zelfs voor een beginner zou ik deze niet aanraden...
het is een slechte kaart maar er moeten toch ook zwakke kaarten zijn smiley...

Tuesday 25/09/2012, 16:04

best card ever

Sunday 17/01/2010, 11:46

smileywat voor een nut heeft deze kaart?

Tuesday 23/02/2010, 22:47

zou ik niet kopen egt heel slecht

Wednesday 24/02/2010, 13:58

dit is echt een kaart van niks smileysmileysmileysmiley

Thursday 04/03/2010, 17:39

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Sunday 18/04/2010, 08:57

nou slecht voor een kaart die je gratis krijgt bij een missie is ze wel goed en Dan te bedenken dat je gewoon gratis 200 Clintz hebt gekregen

Thursday 01/07/2010, 13:47

best slecht maar als je hem gebruikt tegen een La Junta met de bonus +2 schade en Dan moet je geen pills gebruiken Dan kan hij handig zijn

Thursday 01/07/2010, 13:48

zij moet ik zeggen

Monday 27/09/2010, 16:55

oke orgiën.....smiley wat een gehalte smiley nog een slechte kaart ook:smiley

Sunday 05/02/2012, 18:42

Ben ik de enigste die dit een bruikbare kaart vind?

Niemand verwacht dat je veel op zo'n kut kaart in zet dus 1/2 pillz bij leggen en je hebt al 5 schade.

icon