First evolution of the 4 different evolutions of this character :

  • RescueSuziepicture
    starstarstarstar
    Power3AbilityUnlock ability at
    Damage1BonusVersterking: Aanval +3
  • RescueSuziepicture
    starstarstarstar
    Power4AbilityUnlock ability at
    Damage1BonusVersterking: Aanval +3
  • RescueSuziepicture
    starstarstarstar
    Power5AbilityUnlock ability at
    Damage2BonusVersterking: Aanval +3
  • RescueSuziepicture
    starstarstarstar
    Power7AbilityVersterking: +1 Leven
    Damage2BonusVersterking: Aanval +3
Ability

Power of Suzie:

Versterking: +1 Leven

Als Suzie zijn gevecht wint, ontvangt de speler die Suzie beheert 1 Levenspunten aan het eind van de ronde voor elk personage dat bij de clan van Suzie hoort en dat zich in zijn team bevindt. Opmerking: dit geldt ook voor Suzie zelf.

Bonus

Bonus :

Versterking: Aanval +3

De aanvalspunten van Rescue worden verhoogd met 3 punten voor elk personage van de clan van Rescue dat zich in zijn/haar team bevindt. Let op: dit geldt ook voor Rescue zelf.

28 comments on Suzie

Wednesday 30/03/2011, 18:41

Jaaaaaaa, we weten het, maar ga toch even samenvatten smiley
Een 4-ster met 7/2 is niet slecht.
Dat is 4 levens erbij en 2 eraf bij de tegenstander als je wint, wat helemaal niet gek is met de +3 aanval bonus!
In een Rescue deck word de uiteindelijke stat 19/6 of 19/8 met Fury! smiley

Saturday 12/03/2011, 22:45

Het is net claire uit heroes(serie) die kan ook niet dood

Thursday 14/04/2011, 13:31

eigenlijk is ze veel te goedkoop voor zo een goeie kaart te zijn

Thursday 15/09/2011, 19:58

Suzie + Anita + Larry + Bridget = Heel veel levens!!!smileysmileysmileysmiley

Saturday 10/07/2010, 06:40

kzou die kracht ook willen

Saturday 09/10/2010, 12:58

Zij is echt nastysmiley

Tuesday 29/03/2011, 19:42

Ok ze is goed maar wel emosmiley. Ik zie nog geen problemen met haar in een gevechtsmiley. In een Rescue deck is haar macht heel goedsmiley + lekkere bonus en hoppa een sterk gassie er af gehaaldsmiley

Wednesday 20/10/2010, 15:10

een emo
maar ik heb hem voor 500 gekocht

Monday 21/02/2011, 11:49

zij is echt goed door versterking leven +1 maakt ze een verschil van zes dat is net zo goed als alle andere 4 sterren en een kracht meer dus het ist echt een goeie kaart in een Rescue deck

Saturday 30/04/2011, 11:29

Bridget krijg je gratis en Bridget is elo banned en de versterking is Dan maar + aanval dus rot op met je Bridget

Sunday 07/03/2010, 23:46

smiley

Wednesday 09/03/2011, 13:41

ik koop voor 800

Friday 15/04/2011, 17:41

neonaohonger

Ze is WEL te duur Ik heb veel betere kaarten gezien voor deze prijs!smileysmiley

Sunday 24/04/2011, 19:34

ze is een beetje raar

icon