First evolution of the 3 different evolutions of this character :

  • JungoRodneypicture
    starstarstar
    Power4AbilityUnlock ability at
    Damage1Bonus+2 Leven
  • JungoRodneypicture
    starstarstar
    Power6AbilityUnlock ability at
    Damage2Bonus+2 Leven
  • JungoRodneypicture
    starstarstar
    Power7AbilityAanval +10
    Damage3Bonus+2 Leven
Ability

Power of Rodney:

Aanval +10

De aanvalspunten van Rodney worden verhoogd met 10 punten. (Denk eraan: Kracht * Pillz = Aanval)

Bonus

Bonus :

+2 Leven

Als Jungo zijn gevecht wint, wint de speler die Jungo beheert 2 levenspunten aan het eind van de ronde.

20 comments on Rodney

Friday 03/12/2010, 17:41

Rodney
7-3
Macht: aanval +10
Bonus: +2 Leven

\\

Sterke kaart met 7 kracht en aanval + 10. Zijn schade valt tegen (3), maar dat wordt weer gecompenseerd door de +2 leven.

Een goede kaart dus voor Type 1 en Elo

Friday 03/12/2010, 21:52

funsmiley

Friday 07/09/2012, 12:01

Word deze kaart duurder of goedkoper?
(als hij duurder word, hoeveel kost hij Dan ongeveer?)
Als je het antwoord weet, stuur Dan even een berichtje smiley

Thursday 16/12/2010, 15:53

Volleybal ?
In het stukje over hem staat toch duidelijk bowlen smiley

Saturday 08/01/2011, 21:58

goede kaart voor elo

Sunday 27/02/2011, 14:32

ik heb hem ook

Thursday 03/03/2011, 18:14

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley ik heb hem ook en ik heb hem voor 550 gekogtsmileysmileysmiley

Sunday 29/05/2011, 16:09

Verbeterde versie van Mindy.
smiley

Friday 17/12/2010, 13:34

het is een grappige kaart!!! maar schade is een beetje slecht

Monday 03/01/2011, 19:00

Dat is waarsmiley

Thursday 10/02/2011, 18:42

ik heb hem

Monday 14/03/2011, 08:03

ikheb hem al ik heb hem wel voor meer gekocht smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Friday 18/03/2011, 17:25

hij is best goed voor Jungo spaarders
anders is hij waardeloos je heb die plus 2 leven echt nodigsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Wednesday 23/03/2011, 19:26

Deathmach

Wednesday 23/03/2011, 19:26

Deatmatch

icon