First evolution of the 4 different evolutions of this character :

  • BerzerkGuspicture
    starstarstarstar
    Power4AbilityUnlock ability at
    Damage1Bonus-2 Levens Teg. Min 2
  • BerzerkGuspicture
    starstarstarstar
    Power6AbilityMoed: Kracht +3
    Damage3Bonus-2 Levens Teg. Min 2
  • BerzerkGuspicture
    starstarstarstar
    Power6AbilityMoed: Kracht +3
    Damage4Bonus-2 Levens Teg. Min 2
  • BerzerkGuspicture
    starstarstarstar
    Power6AbilityMoed: Kracht +3
    Damage5Bonus-2 Levens Teg. Min 2
Ability

Power of Gus:

Moed: Kracht +3

Als hij/zij als eerste in een ronde wordt gespeeld, wordt de Kracht van Gus vermeerderd met 3. Als hij/zij als tweede in een ronde wordt gespeeld, is de Kracht van Gus zoals aangegeven op de kaart.

Bonus

Bonus :

-2 Levens Teg. Min 2

Als Berzerk zijn gevecht wint, wordt het aantal Levenspunten van de speler die het vijandelijke personage beheert verminderd met 2 tot een minimum van 2. Als het aantal Levenspunten van de speler die het vijandelijke personage beheert lager of gelijk aan 2 is, heeft de macht geen invloed.

16 comments on Gus

Friday 19/07/2013, 12:41

iedereen negeer tractor1234nl, hij is toch maar een novice en een rare vent.
iedereen kan Gus kopen als hij wil, maar ook al is Gus goedkoop hij is de mede oorzaak van de Xantiax lek en dat is een goede reden om hem Cr te maken.

Sunday 19/02/2012, 14:51

Gus + Spyke + Amber = Awesome!

Thursday 06/06/2013, 18:00

goeie kaart voor weinig? btw cortex is de leider van Berzerk

Saturday 21/05/2011, 13:58

het enige verschil met Burger en deze kaart is dat hun bonus maar tot minimaal 2 gaat.

Saturday 21/05/2011, 14:24

hij lijkt nogal veel op Burger

Thursday 02/06/2011, 09:40

ik vind hem niet slecht hoor
hij is met macht en bonus een 9/7smiley

Wednesday 20/07/2011, 21:36

is dit de dader van dat hele gedoe?

Sunday 02/10/2011, 16:03

hij is redelijk omdat hij veel schade doet voor een goedkope kaart
smiley

Wednesday 05/10/2011, 07:20

hij is best goed want hij brengt veel kracht toe voor zo een goedkope kaart smiley

Saturday 08/10/2011, 09:46

dit is gewoon de goedkope versie van Burger

Thursday 26/01/2012, 08:00

sterke kaart!!!!!!!smiley

Tuesday 12/03/2013, 19:37

en tractor1234nl jij bent een lul

Wednesday 23/05/2012, 15:31

Gus is eigenlijk de stichter van bezerk maar idereen denkt Cortez!!!!smileysmiley

Friday 08/02/2013, 15:41

wordt hij nou vadsiger als hij een level omhoog gaat?

Tuesday 12/03/2013, 19:37

Burger is wel beter voor iedereen Burger is beter
vind ik smileysmileysmileysmileysmileysmiley maar hij is wel goed

icon