Wednesday 21/11/2012, 12:15

We blijven werken aan Urban Rivals, maar we zijn ook al enkele maanden bezig met het ontwikkelen van onze nieuwe titel: Fantasy Rivals, een te verzamelen kaartspel in een Fantasy-wereld.

Je zult het type game waar je van houdt terugvinden, maar met nieuwe game-mechanismen en een orginineel universum. Om op de hoogte gesteld te worden zodra deze game beschikbaar wordt en om je in te schrijven voor de privé bètaversie die binnenkort van start gaat, kun je nu naar de pagina van de game gaan.
Let op: deze game is alleen in het Engels en Frans beschikbaar!

http://beta.fantasy-rivals.com/fr/beta/

Cancel
Wednesday 26/12/2012, 18:03

Ik heb ook een sleutel gekregen, is zoals Joannie zegt een beetje zoals UR, er is zelfs een elo zaal.

Cancel
Saturday 29/12/2012, 08:26

Ik wil een sleutel

Cancel
Sunday 30/12/2012, 18:50

Ik ook

Cancel
Sunday 30/12/2012, 19:59

Hoelang tot de open betasmiley

Cancel
Monday 31/12/2012, 22:19

Ik heb een sleutel maar kan je ergens zien hoeveel games je al hebt gespeeld ?

Cancel
Tuesday 01/01/2013, 21:47

Wanneer sluit de beta versie ?

Cancel
Friday 04/01/2013, 20:36

Hoe hebben jullie eigenlijk gekozen wie een sleutel kreeg? want in de vorige posts zag ik dat er veel waren die zich hadden ingeschreven.

Cancel
Sunday 06/01/2013, 00:08

Wanneer kunnen de mensen zonder sleutel het spelen ?

Cancel
Monday 07/01/2013, 16:58

21 november werd er bekend gemaakt dat er een beta kwam
21 december kwam er een beta
Misschien komt er op 21 januari de open beta of alpha?

Cancel
Monday 21/01/2013, 13:21

Nee laat maar, ik hebnog geen sleutel

Cancel

Answer to this subject