Snowflake cresceu solitariamente numa reserva árida. No dia em que se descobriu que conseguia controlar os elementos, foi aclamada como uma deusa, o que depressa deixou de suportar. Junta-se agora aos Skeelz para aprender a controlar melhor os seus poderes, bem como as responsabilidades dos mesmos.
 • Saiu a sexta 29/07/11
 • Ilustrador: RoyalChu
 • Carta corrente Disponível na loja
 • Não possui esta personagem.
 • EFC Tower icon Allowed in EFC up to EFC Tower
 • icon
 • Ver as 124 ofertas no Mercado
Poder

Poder de Snowflake:

Cura 2 Máx. 12

Se Snowflake ganhar o round, no final de cada um dos rounds seguintes, o jogador que controlar Snowflake ganhará 2 ponto(s) de Vida se tiver menos de 12 ponto(s) de Vida.

Bónus

Bónus:

Protecção: Poder

O Poder de Skeelz não pode ser bloqueado enquanto o Bónus Protecção: Poder estiver activado.

Primeira evolução das 3 evoluções desta personagem:

 • SkeelzSnowflakepicture
  starstarstar
  Potência3PoderPoder desbloq. em
  Danos1BónusProtecção: Poder
 • SkeelzSnowflakepicture
  starstarstar
  Potência5PoderPoder desbloq. em
  Danos2BónusProtecção: Poder
 • SkeelzSnowflakepicture
  starstarstar
  Potência7PoderCura 2 Máx. 12
  Danos4BónusProtecção: Poder
62 personagens
missions icon 25 missões
Bónus Protecção: Poder
No seio da Academia dos Skeelz, todas as disciplinas são iguais. Arte do combate, domínio do Espaço-Tempo, controlo do Espírito, estudo da Natureza ou exploração da Morte, nenhuma área deve ser posta de lado. Para que nas ruas da cidade reine finalmente a mesma tolerância que na sua Academia, os Skeelz abandonam temporariamente a sua neutralidade para restabelecerem a paz... à estalada, claro.
 • No nível 1: min 1 528 Clintz
 • No nível 2: min 1 203 Clintz
 • No nível 3: min 1 453 Clintz
Ver as 124 ofertas no Mercado

23 comentários sobre Snowflake

Terça 16/08/2011, 00:12

Snowflake 7/4 ***
Umiejętność: Opieka: 2 max. 12
Bonus: Ochrona: umiejętność

Sporo osób robi tutaj rzeczy, za którą ja nie przepadam, czyli porównuje Snowflake do Eggman'a. Potępiam takie coś, ponieważ są to dwie różne kart z DWÓCH RÓŻNYCH klanów. No ale ok, może w tym przypadku można pokusić się o takie porównanie. Pierwszą dobrą rzeczą w Snowflake, oprócz umiejętności rzecz jasna, jest jej ochrona. W Eggmanie dobrym jest to, że gdy nim wygramy, mamy 14 żyć. Gdy przeciwnik uderzy w następnej turze przykładowo za 6, nadal mamy 12 PŻ ! Obydwie karty są dobre, lecz różnią się bonusami klanowymi, co w tym przypadku sporo je różni. Ach, no i najważniejsze. Snowflake ma tylko 3* !
Z jednej strony punkt dla Snowflake za 3*, z drugiej punkt dla Eggmana za wspomniane 14 żyć po wygranej. Remis ? Więc musisz sam zadecydować, co jest lepsze.

Zalety:
-Ochrona na opiekę to fajna rzecz
-Tylko 3*

Wady:
-Są lepsze zamienniki. Odmienne, ale lepsze.

Ocena ogólna: 8/10 Jak na kartę ze Skeelz na prawdę nie ma na co narzekać. Polecam zdecydowanie.

Lubisz oceny kart ? Kliknij "green face" smiley ! smiley !

Sexta 29/07/2011, 13:22

bardzo dobra karta, jak się ją wystawi i wygra rundę to zadaje się przeciwnikowi obrażenia. jak będzie mnie na nią stać to ją kupię i będę ją wtedy mieć. jakby miała confidence to trzeba by było ją używać po wygranej rundzie, ale nie ma to można w każdej.
9/10

Domingo 31/07/2011, 13:22

Snowflake
7/4
Umiejętność: Opieka 2, Max. 12
Bonus: Ochrona : Umiejętność.
Plusy:
-moc 7
-Odporna na SoA
Minusy:
- słaby artwork ( po za ty nie ma co eis przyczepić do karty)
- narazie nie warta swojej ceny

Snowflake właśnie zrzuciła Eggman'a z pozycji lider kart z opieką. Staty takie sam a gwiazdka mniej niby Eggman dzięki bonusowi robi większego life'gapa ale on jest podatny na SoA osobiście nie raz zostałem zablokowany jak nim grałem. Za to Snowflake możne zablokować tylko 8 kart z gry : Morlha, Leviatonn , Glorg , Dieter , Kristin , Spycee , Burdock i Shakra
Z czego połowy nikt nie używa. Dlatego uważam że Snowflake to obowiązkowa karta formatach Elo czy T1. Oczywiście jeśli gramy Skeelz

Ps: Zaprasz na mój kan YT aby tam trfić wystarczy w YT napisac Kris1908 ..

Sexta 29/07/2011, 14:50

Właściwie , to SoA ( jak juz RazzAzael zauważył ) Skeelz kastruja . Marze o karcie bez umiejki w Skeelz . smiley Szczególnie z Rykoszetem !

Terça 12/06/2012, 01:22

Nie wiedziałem z której strony zabrać się za tą zacną niewiastę, toteż co by nie przedłużać, zacznę od początku:

Snowflake - 7/4 [umiejętność]Opieka 2, Max. 12 and [bonus]Ochrona: Umiejętności

- Jej 7 mocy to przyzwoity i uniwersalny wynik.
- 4 punkty obrażeń są także niczego sobie jak na 3*, potrafią namieszać.
- Jej opieka nie raz czy nie dwa uratuje nam dupsko, a naszemu przeciwnikowi da się ostro we znaki, kiedy to wygramy o ten punkt życia czy dwa
- Kpi sobie z SoA, nie mówię tu o Full Blockach, ale takich jak wiemy, jest niewiele

Można by spędzić wiele czasu dyskutując na jej temat, ale jedno jest pewne - chcąc osiągnąć jak największą efektywność należy posłużyć się nią podczas pierwszej rundy, co jest wielce przewidywalne, nie jest to do końca wadą, bo zawsze pozostaje nam element zaskoczenia i zbicia z tropu przeciwnika. Nie mniej jednak, nie posiada manipulacji mocą, atakiem, żadnego SoA czy SoB, w teorii nie powinno jej to przeszkodzić w dotarciu do celu, jednakże w praktyce wygląda to trochę inaczej. Napotkamy wiele trudności w starciu z takimi klanami jak Montana czy All Stars. Snowflake ma wiele zamienników na swoje miejsce, to czy ją wybierzemy, zależy tylko od naszego gustu i tego co chcemy osiągnąć danym deckiem.

Ocena końcowa 7+/10


Karta przedstawia się w jak najbardziej pozytywnym świetle, może nie są to same superlatywy, ale nawet to możemy przeciągnąć na swoją korzyść. Osiąga niezłe statystyki. Używając właściwej strategi i walcząc z odpowiednimi przeciwnikami to co możemy uzyskać jest nie do opisania, w Skeelz znajduje się kilka świetnych DRów, co tylko ułatwi nam drogę ku zwycięstwu (:

Sábado 30/07/2011, 00:46

Moc słaba w was jest, sarkazmu padawani nie czujecie wy smiley

Domingo 30/11/2014, 03:44

" jak będzie mnie na nią stać to ją kupię i będę ją wtedy mieć" PanKniKniok... ja jebie... komentarz drugi w kolejnsci... ktos to powinien monitorowac...

Sexta 29/07/2011, 13:33

Cuż to moje oczy widzom ? Ta karta jest Pr00, KO przecienik mysli ze bendziesz sie wbijał a Ty walisz mu Ko w pierwszej rundzie hahahah albo walisz za wszystkie pillze przeciwnik tez i macie tyle samo i wygrywasz i w ogole jest pr00 i wtedy macie wygrana i duzo punktow bo ona ma mało gwiazdków i w ogóle

Sexta 29/07/2011, 13:36

@KK

zapomniałeś dodać że jak nie trafi na SoA na które jest strasznie podatne całe Skeelz (ogólnie to Gheisty i Rootsy ich kastrują) to ma jeszcze w umiejętności OPIEKĘ czyli Cię Healuje! Totalny odjazd... Połączyć ją z tą pielegniarką liderka w decku do Elo wymiata jesteś wtedy nie do rozwalenia!

Sexta 29/07/2011, 15:11

Pierwsze wrażenie bardzo mylne. Angelina duża lepsza od tej karty, ma świtny bonus a do tego może walnąc za 100 gdy trafimy na kartę z 98 dmg. Nie rozumiem zachwytu.

Sexta 29/07/2011, 20:32

Jak dla mnie ta karta to parodia Pocahontas, a nie Storm z X-Menów smiley

Sábado 30/07/2011, 19:55

BK - ta karta jak na 3* kosi... 4 pkt DMG i 7 pkt mocy to wynik jak najbardziej trafiony - nic dodać, nic ująć. A do tego opieka która działa przecież podobnie do trucizny, z tym, że opieka uniemożliwia KO, ponadto każde trafienie nas obniży nasze HP poniżej tych magicznych 12 w większości trybów (jedynie na survivor i elo użyteczność Snowflake może się okazać niższa). Uważam, że karta udana naprawdę zarąbiście! GZ dla twórców, daję 9/10!

Domingo 31/07/2011, 09:08

@RazzAzael skeelz właśnie nie jest podatne na SOA, bo w bonusie mają ochronę umiejętności.

A tak do karty super karta kupiłem ją i gra sie nią zaje.....e to znaczy zajefajnie smiley

Segunda 01/08/2011, 09:41

Czuzen ty chyba ślepy jesteś to najlepszy heal

Domingo 21/08/2011, 14:06

"bardzo dobra karta, jak się ją wystawi i wygra rundę to zadaje się przeciwnikowi obrażenia." smiley

Jestem Twoim idolem. smiley Znaczy się - jesteś moim idolem.

Clint City, night.