First evolution of the 3 different evolutions of this character :

  • SakrohmCaciopepicture
    starstarstar
    Power6AbilityNo ability
    Damage1Bonus-8 Atac Adv., Min. 3
  • SakrohmCaciopepicture
    starstarstar
    Power6AbilityNo ability
    Damage2Bonus-8 Atac Adv., Min. 3
  • SakrohmCaciopepicture
    starstarstar
    Power7AbilityNo ability
    Damage3Bonus-8 Atac Adv., Min. 3
Ability

Power of Caciope:

No ability

No ability

Bonus

Bonus :

-8 Atac Adv., Min. 3

Punctele de Atac ale personajului advers scad cu 8 puncte sau până la minimum 3. Dacă numărul punctelor de Atac ale personajului advers este mai mic sau egal cu 3, abilitatea nu are efect.

13 comments on Caciope

Sunday 03/04/2011, 13:21

E TAREsmiley

Friday 17/06/2011, 23:08

smiley

Thursday 30/06/2011, 11:10

cauta Urban rivals datasabe

Sunday 17/07/2011, 21:21

mai bine isi cumpara o mascasmiley

Saturday 26/11/2011, 09:09

eu lam cumparat acm

Monday 05/12/2011, 20:17

e bun dar stisi cum arata la 2 si 3 nivelul la 2 e un pick mai sus si la 3 un pic mai sos nota miea este unu .nu are ibilteate nui bun .pusin.dar puro e sexy la nivelul maxim.

Monday 05/12/2011, 20:17

Pyro vra sa sicsmiley

Friday 11/05/2012, 16:02

sincer mi sar potrivi la pachetul meu super bun. am in pachet doar cei de 7-1 7-2 7-3 si unu de 8-1 am super pachet si asta mi se potriviste

Friday 03/08/2012, 12:40

Caciope e ff bun in echipa cu Sayura sau cu Krash smiley

Friday 31/08/2012, 15:09

calitate = pret

Sunday 02/12/2012, 13:18

hmmm ma intreb cum arata...?

Thursday 25/04/2013, 13:05

Incredibil.

Tuesday 19/11/2013, 19:32

E tare si ieftinsmileysmileysmileysmileysmiley

icon