First evolution of the 4 different evolutions of this character :

  • GHEISTSigmund Crpicture
    starstarstarstar
    Power1AbilityUnlock ability at
    Damage2BonusStop Abilitate Adv.
  • GHEISTSigmund Crpicture
    starstarstarstar
    Power1AbilityUnlock ability at
    Damage5BonusStop Abilitate Adv.
  • GHEISTSigmund Crpicture
    starstarstarstar
    Power2Ability-5 Distrugeri Adv., Min. 3
    Damage5BonusStop Abilitate Adv.
  • GHEISTSigmund Crpicture
    starstarstarstar
    Power2Ability-5 Distrugeri Adv., Min. 3
    Damage8BonusStop Abilitate Adv.
Ability

Power of Sigmund Cr:

-5 Distrugeri Adv., Min. 3

Dacă Sigmund Cr pierde lupta, Distrugerile provocate proprietarului cărţii Sigmund Cr vor fi reduse cu 5 puncte, până la minimum 3. Dacă numărul punctelor de Distrugere ale personajului învingător este mai mic sau egal cu 3, Abilitatea nu are efect.

Bonus

Bonus :

Stop Abilitate Adv.

Dacă personajul advers are o Abilitate, aceasta este anulată.

54 comments on Sigmund Cr

Tuesday 26/04/2011, 16:55

Cine il cumpara DRACU

Sunday 27/10/2013, 15:59

L-as lua daca as avea 999 999 smiley

Sunday 27/03/2011, 15:18

foooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarte scump.smileysmiley

Tuesday 02/08/2011, 12:17

kenny e muuuuuuuuuult mai tare

Monday 08/08/2011, 11:44

Cu banii astia imi aiu mai bn 10 Kolos

Monday 27/08/2012, 11:48

nu e bun la acest pret o alternativa ar fi Nistarok

Wednesday 06/04/2011, 20:03

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley :@@@@@@@@@@@@

Wednesday 06/04/2011, 20:04

eeeee frooooarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sccccccuuuuuuuuuuuuummmppppppp !!!!!!!!!!!!!!!!!!! fmm

Friday 08/04/2011, 16:05

e bun dar ssssssssssssssssssssssssssssssscccccccccccccccccccccccccccccccuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmpppppppppppppppppppppppppppppp

Thursday 14/04/2011, 07:30

nu e bun 2 atac smiley)

Friday 15/04/2011, 09:20

2 atac?
cred k glumesti.
dar punctele de distrugere st interesante.smiley

Friday 22/04/2011, 11:13

smileysmiley
mamă .... smileysmiley il las pe Timber ca e mult mai bunnn

Wednesday 29/06/2011, 13:22

e slab

Tuesday 02/08/2011, 08:49

ii slab sunt alte carti cu aceeasi abilitate si mult mai ieftine

Sunday 14/08/2011, 16:12

sunteti prosti e CR si deasta e asa scump uitativa la alti CR in comparatie cu ei asta e bun

icon