First evolution of the 3 different evolutions of this character :

  • JunkzBerserkgirlpicture
    starstarstar
    Power4AbilityUnlock ability at
    Damage1BonusAtac +8
  • JunkzBerserkgirlpicture
    starstarstar
    Power4AbilityUnlock ability at
    Damage2BonusAtac +8
  • JunkzBerserkgirlpicture
    starstarstar
    Power5AbilityDistrugeri +3
    Damage4BonusAtac +8
Ability

Power of Berserkgirl:

Distrugeri +3

Punctele de Distrugere ale personajului Berserkgirl cresc cu uncte. (Notă: punctele de Distrugere sunt provocate adversarului când câştigi runda).

Bonus

Bonus :

Atac +8

Punctele de Atac ale personajului Junkz au crescut cu uncte. (Notă: Putere * Pillz = Atac)

11 comments on Berserkgirl

Monday 16/05/2011, 21:40

ce freza tare are:>smiley

Sunday 26/06/2011, 14:20

nu merita banii deloc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Thursday 04/08/2011, 02:35

smiley)) asta e mai buna decat Berserkgirl Cr smiley))

Tuesday 09/08/2011, 08:56

merita

Sunday 14/08/2011, 19:41

sa o chish in freza =))

Monday 29/08/2011, 15:31

bunicel

Monday 05/09/2011, 20:20

e destul de buna cu Ambre

Tuesday 03/01/2012, 11:50

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Saturday 04/02/2012, 16:47

aiiii sa te chish in frezaaaaaaaaaaaa!

Sunday 08/04/2012, 10:49

ba ce fraieri sunteti e buna in elo

Sunday 08/07/2012, 10:24

smileysmileysmileysmileysmileyCAND FAC BANI DE EA O CUMPAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smileysmileysmileysmileysmiley

icon