Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Va rog, putin ajutor!

Va rog, putin ajutor!
joi 21/07/2011, 18:55
Paloriam - Senior Română

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
7 mesaje
Va rog, putin ajutor!
Paloriam - Senior Română - Joi 21/07/2011, 18:55

Am si eu o intrebare careia nu-i pot da de capat! Cum pot sa joc in turnee? Adica: imi arata, spere exemplu ca mai sunt 15 minute pana la urmatorul turneu. Cand vad ca scrie turneu in desfasurare, dau click acolo. Dar, imi arata doar un fel de top, al unor jucatori cu multe turnee castigate, dar nici un fel de register sau ceva asemanator ca sa pot intra sa joc... Va rog, putin ajutor!

2/7
Lord Cristian - Moderator - United Romania Română
Joi 21/07/2011, 22:32

Pentru a participa la un turneu nu trebuie decat sa joci in sala "Fights Type 1" sau "Fights Type 2" in orele impare (de exemplu intre 09:00 si 09:59)

Mai multe detalii aici:
http://www.urban-rivals.com/game/rules.php?show=tournament
3/7
Paloriam - Senior Română
Joi 28/07/2011, 20:18

Multumesc mult, dar la vreo jumatate de ora dupa ce am scris asta, m-am prins si eu... ) Multumesc oricum!
4/7
Crow665 - Guru - Knights Ressurection Română
Sâmbătă 15/10/2011, 10:07

Cand 2 carti au acelasi atac care din ele castiga ?
5/7
JYMMY LORD - Guru - The Flying Spirit Română
Vineri 18/11/2011, 23:05

Pai nu dai click pe turneu in desfasurare,mergi si iti alegi o sala tip1,2, elo si faci click pe lupta
6/7
0 Alin - Legend - 3LO MA$T3R Română
Joi 24/11/2011, 22:08

Citeste regulile. Cand doua carti au acelasi atac si te afli intr-o camera "no random" castiga cartea care are mai putin stele. Daca ambele au acelasi Numar de stele castiga cartea care a fost prima
7/7
Shanwro - Novice Română
Sâmbătă 07/01/2012, 10:19

Crow castiga carte care are mai putine stele (*) sau daca ambele carti au acelasi stele castiga cel care a bagat primu carte

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals