Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

[INTRO] KV Raven lvl 55 legend :P

miercuri 04/01/2012, 15:05
WMD Raven - Hero English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
12 mesaje
WMD Raven - Hero - Wise Men DistractedEnglish - Miercuri 04/01/2012, 15:05

Pentru cei care nu ma cunosc, sunt unul din primii jucatori de Urban din Romania (din octombrie 2006) cu rezultate, zic eu, notabile

Sunt unul din fondatorii ghildei Kings of Valachia, ghilda de top 25 in lume (ca level mediu de jucatori) la momentul ei de "glorie" . Ghilda de top ELO de asemenea, la un moment dat avand 3-4 jucatori in top 25 elo saptamanal.

Odata cu pierderea interesului jucatorilor KV am mers prin cateva ghilde straine, cum ar fi RAU (rage against unfairs) stabilindu-ma in final in Fairplay

Cand jocul era inca la inceput, am reusit sa castig cateva turnee zilnice, numarul de jucatori era redus si echilibrul jocului nu era inca foarte bine gasit

In ELO am reusit sa castig 2-3 turnee saptamanale si de asemenea am fost timp de cateva luni aproape in fiecare saptamana top 25, castigand cam 6-7 cr

Am devenit primul moderator din Romania, pentru forumul de limba engleza si cel de limba franceza, facand de asemenea parte din echipa responsabila cu dezvoltarea noilor carti

Datorita unor motive personale, nu am mai gasit timpul pentru a continua acest hobby, retragandu-ma atat ca jucator cat si din echipa de moderatori, in urma cu cativa ani

Daca tot avem forum in limba Romana, voi incerca sa organizez niste turnee cu premii generoase si eventual sa fac niste subiecte cu strategii basic pentru ELO

Sper sa reusim sa revigoram putin comunitatea, vazand ca e cam "seceta" pe micul nostru forum
« Pagina precedentă12Pagina următoare »

11/12
3M Andrei 3x - Senior - Urban United English
Marţi 28/05/2013, 03:55

Cat de tare e sa imi aprob propriile mesaje )
12/12
Dog-WA - Senior - WAR ACADEMY Română
Marţi 28/05/2013, 11:52

Bine ai revenit

« Pagina precedentă12Pagina următoare »

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals