Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

[EVENT] Turneu ELO (Romania)

miercuri 04/01/2012, 15:59
WMD Raven - Hero English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
14 mesaje
WMD Raven - Hero - Wise Men DistractedEnglish - Miercuri 04/01/2012, 15:59

Salut, sunt Raven,

Voi organiza un turneu ELO strict pentru jucatorii romani, cu premii generoase, zic eu

http://www.urban-rivals.com/events/?id_event=60446

Deoarece majoritatea dintre voi probabil ca nu ma cunoasteti, am facut un post de (re)introducere

http://www.urban-rivals.com/community/forum/?mode=viewsubject&forum_page=0&id_subject=2026126&subject_page=0

De cand m-am "retras" au avut loc multe schimbari, inclusiv in organizarea turneelor (aplicatie ce o folosesc pentru prima data) deci e posibil sa nu mearga totul foarte lin dar sper sa ma descurc cu ajutorul vostru.

Am ales modul ELO din cauza ca este modul meu preferat, pe care l-am jucat in mod aproape exclusiv, dar daca va decurge totul ok voi organiza si altele mai ample, cu premii cel putin la fel de generoase.
« Pagina precedentă12Pagina următoare »

2/14
3M lushfer - Legend - 3LO MA$T3R English
Miercuri 04/01/2012, 23:09

Multumim Raven pentru event si sper sa intre cat mai multi romani
3/14
WMD Raven - Hero - Wise Men Distracted English
Miercuri 04/01/2012, 23:19

Am trimis cateva mesaje la cativa din membrii mai activi ai ghildelor din Romania. Va rog pe cei care mai cititi acest post sa ii anuntati si pe alti membrii ai ghildelor voastre

multumesc si astept cat mai multe inscrieri
4/14
HIPNiS - Veteran - Galaxy rivals Română
Joi 05/01/2012, 12:15

Bravo Raven la cat mai multe poate ca asa mai activam romanii
5/14
Joi 05/01/2012, 16:07

Am reactualizat premiile, prin contributia lui Lord Cristian se adauga Robb Cr. si Herman

Cartile le-am aranjat in functie de pretul actual, fiind premiaţi primii 5, dar probabil voi mai pune încă 3 premii pt locurile 6, 7 si 8
6/14
vj_poem - Master - RoMaNiA TiT@nS Română
Joi 05/01/2012, 19:48

Super initiativa Raven...bravoooooooo
7/14
Vineri 06/01/2012, 16:31

Am adaugat inca 3 Herman pentru locurile 6,7,8, deci de la 5-8 e acelasi premiu.

Avand in vedere ca e single elimination oricum probabil ca nu as fi departajat in nici un fel locurile 5-8. Posibil ca nici pt 3- 4 sa nu facem meci de departajare... eventual o sa pun tot Yayoi in loc de Vermyn N. ca sa nu fie nici o diferenta
8/14
vj_poem - Master - RoMaNiA TiT@nS Română
Duminică 08/01/2012, 14:53

Suoer premii oricum...bv Raven
9/14
Luni 09/01/2012, 21:44

Am mai adaugat niste premii din partea lui Avicii (Amiral Py Cr. si Miss Stella) si din partea lui 0 Alin (D) (Edwin si Coleridge)

O sa vedem cum departajam locurile inferioare, s-ar putea sa mai comasez niste premii sau sa premiez mai multi
10/14
Joi 12/01/2012, 23:42

A inceput turneul!!!!!!!

Bafta tuturor, aveti 2 saptamani pt a va gasi oponentul si a juca cu el in sala speciala destinata turneului (nu sala de practice)

In afara de cei 26 de castigatori voi mai alege 6 pentru un total de 32 necesari pentru inceputul celei de-a doua etape

« Pagina precedentă12Pagina următoare »

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals