Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

[EVENT] Turneu ELO (Romania)

miercuri 04/01/2012, 15:59
WMD Raven - Hero English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
14 mesaje
WMD Raven - Hero - Wise Men DistractedEnglish - Miercuri 04/01/2012, 15:59

Salut, sunt Raven,

Voi organiza un turneu ELO strict pentru jucatorii romani, cu premii generoase, zic eu

http://www.urban-rivals.com/events/?id_event=60446

Deoarece majoritatea dintre voi probabil ca nu ma cunoasteti, am facut un post de (re)introducere

http://www.urban-rivals.com/community/forum/?mode=viewsubject&forum_page=0&id_subject=2026126&subject_page=0

De cand m-am "retras" au avut loc multe schimbari, inclusiv in organizarea turneelor (aplicatie ce o folosesc pentru prima data) deci e posibil sa nu mearga totul foarte lin dar sper sa ma descurc cu ajutorul vostru.

Am ales modul ELO din cauza ca este modul meu preferat, pe care l-am jucat in mod aproape exclusiv, dar daca va decurge totul ok voi organiza si altele mai ample, cu premii cel putin la fel de generoase.
« Pagina precedentă12Pagina următoare »

11/14
bossflio - Imperator - Knights Ressurection Română
Duminică 22/01/2012, 23:46

Spunetimi si mie cum fac sa intru an turneu?? multumesc
12/14
WMD Raven - Hero - Wise Men Distracted English
Luni 30/01/2012, 20:37

Din pacate turneul a inceput pe data de 13.01.12, acum suntem deja in etapa 2 cu 32 de jucatori

daca vreun jucator ce participa doreste sa impartaseasca experientele din turneu cu ceilalti este liber sa o faca aici
13/14
bossflio - Imperator - Knights Ressurection Română
Duminică 05/02/2012, 08:21

Cand ancepe urmatoru turneu??
14/14
WMD Raven - Hero - Wise Men Distracted English
Miercuri 08/02/2012, 11:32

În momentul de faţă suntem în etapa 3, cu 16 jucători.

Probabil voi organiza un nou turneu odată ce acesta se va termina, încă nu m-am decis asupra formatului.

« Pagina precedentă12Pagina următoare »

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals