Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Saptamana 6-12 februarie 2012

miercuri 08/02/2012, 23:03
WMD Raven - Hero English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
2 mesaje
WMD Raven - Hero - Wise Men DistractedEnglish - Miercuri 08/02/2012, 23:03

Saptamana asta sunt banate urmatoarele carti:

Spyke
Elvira
Dorian
Leviatonn
Lea
Dagg
Troompah
Uranus
Cliff
Havok

Si se intorc Elvis, Lola si Qubik.

Pare o saptamana cu un echilibru bun in ELO. Berzerk redevin jucabili iar Qubik este o parte importanta in deckurile Junkz

Sentinel vor ramane prezenti dar vor trebui sa gaseasca un inlocuitor pentru Havok, probabil vor fi jucati mai putin in monoclan si mai mult ca si clan secundar

Vortex fara Dagg nu sunt chiar in forma maxima, Rescue sunt nejucabili, Uppers fara Dorian se vor baza mai mult pe cartile lvl 4 si eventual lvl 3.

Troompah ramane banat desi Askai mi se pare mai bun chiar si in monoclan iar Ongh ramane un lvl 5 decent

deocamdata eu raman pe Jungo/Freaks, deckul cu care am terminat saptamana trecuta, dar am vazut multe deckuri frumoase, iar optiunile jucatorilor sunt foarte variate

bafta saptamana asta in ELO

2/2
0 Alin - Legend - 3LO MA$T3R Română
Sâmbătă 11/02/2012, 23:19

N-am mai vizitat de ceva vreme forumul romanesc din cauza inactivitatii, dar topicurile astea ma vor face sa schimb limba de cateva ori pe saptamana Astept sa comentez in topicul de saptamana viitoare

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals