Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Saptamana 13-19 februarie

marţi 14/02/2012, 22:34
WMD Raven - Hero English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
1 mesaj
WMD Raven - Hero - Wise Men DistractedEnglish - Marţi 14/02/2012, 22:34

In aceasta saptamana urmatoarele carti sunt banate de catre jucatori:

- All Stars : Robb Cr ;
- Berzerk : Spyke ;
- Freaks : Bogdan si Olga ;
- Jungo : Askai ;
- Montana : Mona ;
- Rescue : Cliff ;
- Sakrohm : Uranus ;

Se intorc: Havok, Dorian, Dagg, Leviatonn. Deci clanurile lor vor avea la dispozitie efectivul complet

Ma astept la o prezenta masiva Rescue, dar si prezenta numeroasa a GHEIST si Sentinels.
Dagg reprezinta o piesa esentiala pentru Vortex dar chiar si cu el in format nu prevad o prezenta prea numeroasa a acestora
Uppers au niste carti foarte bune la nivel 4-5, chiar si fara Dorian, hermann e o carte jucabila, desi in aceasta saptamana cu GHEIST in echipa completa Dorian va fi mult mai util. Singurul dezavantaj e absenta cartilor decente de lvl 2.

Deocamdata eu incerc Rescue, mai mult de amuzament nu am mai jucat cu ei de mai bine de 5 ani cred
Am vazut destul de multe deckuri Rescue dar si SOA clans GHEIST si Roots precum si SOB clans pentru contrarea Rescue. Pe de alta parte este doar inceputul saptamanii iar jucatorii inca mai testeaza sau nu joaca la capacitatea maxima.

Spor la treaba in aceasta saptamana in ELO

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals