Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

[SONDAJ] Nou turneu pentru comunitatea romaneasca

miercuri 28/03/2012, 21:00
WMD Raven - Hero English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
23 mesaje
WMD Raven - Hero - Wise Men DistractedEnglish - Miercuri 28/03/2012, 21:00

Salutare,

As dori sa organizez un nou turneu pentru comunitatea romaneasca si fac un sondaj de opinie in legatura cu formatul acestuia (tip de deck, organizare etc.)

Recunosc ca nu am participat la prea multe turnee de cand am revenit, de aceea as vrea sa stiu ce preferati in materie de turnee, in speranta ca vom avea o participare cat mai mare si un event cat mai agreabil
« Pagina precedentă123Pagina următoare »

21/23
3M lushfer - Legend - 3LO MA$T3R English
Luni 02/04/2012, 20:38

Foarte bune ideile dar ar fi frumos sa se evite cat mai mult deck`urile de type 2 fara restrictii ca sa fie cat mai atractiv eventul cu niste formaturi de deck`uri deosebite cu care jucatorii nu sunt obisnuiti.
22/23
WMD Raven - Hero - Wise Men Distracted English
Joi 05/04/2012, 20:12

Intr-adevar, nici eu nu sunt mare fan al dekurilor type 2, dar pentru prima faza vreau totusi un format cu mai multe stele.

voi modifica in postul mare regulile pt faza 1: deck de 30 de stele in format Standard

spuneti-mi ce credeti

Voi da drumul la inscrieri probabil sambata seara cand voi avea mai mult timp pentru asta
23/23
Go Andy - Legend - Go High English
Sâmbătă 07/04/2012, 16:56

E perfect

« Pagina precedentă123Pagina următoare »

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals