Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Abilitati si carti noi

Abilitati si carti noi
sâmbătă 23/06/2012, 11:04
SwizZzle - Senior Română

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
4 mesaje
Abilitati si carti noi
SwizZzle - Senior Română - Sâmbătă 23/06/2012, 11:04

Am creeat acest topic pentru ca toti jucatorii sa-si poate exprima ideile in legatura cu abilitati sau carti noi care ar putea fi introduse in joc.
Voi incepe prin a da un exemplu:
Abilitate- furie X max. Y: daca un personaj cu aceasta abilitate castiga runda, celelalte personaje ale jucatorului vor primi un bonus de distrugeri de X pana la maximul de Y

2/4
JohnyGat - Senior Română
Luni 25/06/2012, 09:42

Copierea abilitati.
3/4
SwizZzle - Senior Română
Luni 25/06/2012, 21:22

Doua idei noi pt. abilitati:
Energie X pillz/ viata/distrugeri/atac etc. min. Y pillz : daca pe un personaj se mizeaza un anumit Numar de Y minimum de pillzuri, atunci personajul primeste bonusul X
Blocare X pillz min.Y : X pillz ale adv. nu vor fi luate in considerare din atac, daca mizeaza un minimum de Y pillzuri
4/4
AndrewVII - Veteran - Анимешная Гильдия English
Sâmbătă 30/06/2012, 18:13

Sal, ce abilitati avem nevoi ? nustiu cred ca sunt destule, doar ca nu sunt echilibrate, asa ca rescu ( care sunt medici) nu au carti cu grija sau carti cu power 8 ( va incipuiti chiar nici una are 00000000000000000000 ) asa ca momentan cred ca am nevoie de o carte de genu lu Cherry doar sa fie Rescue , 8/2 grija pian la 10 nu e asa de mult doar ca am nevoie de ea esential x)

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals