Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

TURNEE !!!

TURNEE !!!
luni 22/04/2013, 07:27
Dog-WA - Legend Română

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
5 mesaje
TURNEE !!!
Dog-WA - Legend - WAR ACADEMYRomână - Luni 22/04/2013, 07:27

Am observata ca de 3-4 luni se foloseste foarte des liderii in deck la turnee zilnice ( standard si extended ). De multe ori ti se taie placerea de a mai juca cand intalnesti un jucator cu un lider in deck sau cu cate 2 sau 3 carti penalizate cu -10;5;2 puncte.
Chiar nu inteleg de ce pot juca astfel:
de ex. ei la victorie pot lua maxim 20,22 de puncte si eu la o infrangere in 4 runde sau 3 runde i-au 17 puncte respectiv 15 puncte.Sunt si jucatori de level mare ,nu numai incepatori.
Postez in ideea ca unii din voi care mai intrati pe forum si sunteti noi pe joc sa intelegeti ca mai multe puncte veti face daca jucati cu carti fara penalitati si mai repede ( ex. : sunt unii care stau pana la ultima secunda sa bage carte ).
ex. jucati cu carti cu penalitati ; in maxim 25,28 de meciuri faceti maxim 300 de puncte.
jucati cu carti fara penalitati ; si in infrangeri daca o tineti de la inceput pana la sfarsit ( sa pierdeti in 3,4 runde ),faceti minim 350-400 de puncte in 25-28 de meciuri.
pentru cei care nu stiu cartile cu penalitati uitativa aici:
http://www.urban-rivals.com/ro/game/tournaments/history/ sau aici
http://www.urban-rivals.com/ro/game/tournaments/history/ .
IDEEA ESTE SA FITI INDRUMATI CORECT !!!

2/5
R3load3dW1n - Titan - Knights Ressurection Română
Miercuri 01/05/2013, 14:39

Nuj dc te agiti ... tu castigi multe puncte fata de el, eu personal joc cu deckuri din astea total banate ca sa fac misiuni sau ca sa fac un meci in turneu pt ca sa iau aia 50 clintz ) nu cred ca cineva care foloseste asa un deck chiar vrea sa castige.
3/5
0 LaUr RT - Senior - RoMaNiA TiT@nS Română
Joi 02/05/2013, 10:52

Prietene ce jucator esti tu de joci in truneu pt 50 de klinti sa fim seriosi
4/5
0 Sprunk - Titan
Marţi 21/05/2013, 11:00

Eu joc turnee cu minim 26 maxim 28 de stele, si pot face maxim 40 de puncte jucand cu 2 carti de exemplu una de 4 si una de 3 si faci KO

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals