Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

"Tacerea Romanilor" ( nu e o gilda ) Va rog sa cititi!

duminică 07/07/2013, 19:58
Pamperro - Legend English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
63 mesaje
Pamperro - Legend - UNION OF THE SUPREMESEnglish - Duminică 07/07/2013, 19:58

Salutare fratilor!!!

Vin si eu cu o intrebare, de ce nu este lume pe forumu? De ce nu vorbeste lumea intre ei?
Am intrat pe ceva ghilde si acolo la fel, tacere de plina.
Cand eram moderator nu exista forum pentru noi. Ne-am luptat sa avem si noi forum si lumea nu vorbeste
De ce oare???
Stati pe skype sau pe alte mijloace decat forumul? Ca nu inteleg.
Forumul ar trebui folosit pentru schimbul de idei si sa ne putem ajuta uni pe ceilalti. Si pentru cei noi intrati in joc, daca nu apare nimic pe forum, de ce are mai sta pe joc?
Noi am vrea sa marim comunitatea nu sa fuga lumea de noi.

VA MULTUMESC!

Va astept cu pareri, opini, schimb de idei.
« Pagina precedentă1234567Pagina următoare »

11/63
Law{1} - Imperator - Knights Ressurection Română
Duminică 21/07/2013, 17:19

Sau un jucator experimentat, sa ne gandim in felul asta un moderator sau jucator experimentat cunoaste playeri activi care folosesc forumul si chatul.
12/63
Pamperro - Legend - UNION OF THE SUPREMES English
Duminică 21/07/2013, 22:28

Idea de ghilda unita e buna
macar si pe o perioada limitata de timp,
sa aratam la staff ca comunitatea Romana e activa si nu sta dejaba asa poate ca ca ne pune un admin si eventual inca un moderator
Si acuma cu faza cu clasament putem arata si alte comunitati ca si in romania sunt player buni
si putem atragere asa noi player
13/63
Duminică 21/07/2013, 22:43

Sa vedem situazia a forumului

Vânzări, cumpărări şi licitaţii : 130 subiecte, 350 mesaje, ultimul marţi 16/07, 19:41 pe ferrariferrari
Turnee şi evenimente : 44 subiecte, 143 mesaje, ultimul marţi 16/07, 02:46 pe COLOSSAL-TCA
Strategii şi tactici: Turnee 6 subiecte, 27 mesaje, ultimul duminică 23/06, 08:24 pe 0 Sprunk
Strategii şi tactici: Modul ELO 14 subiecte, 31 mesaje, ultimul joi 16/05, 12:01 pe 0 Sprunk
Strategii şi tactici: Modul Deathmatch 5 subiecte, 11 mesaje, ultimul vineri 07/09/2012, 14:05 pe 0 Sprunk
Strategii şi tactici: Modul Survivor 6 subiecte, 18 mesaje, ultimul luni 08/07, 23:23 pe QUESSE LARS
Strategii şi tactici 34 subiecte, 117 mesaje, ultimul vineri 12/07, 04:10 pe echimescu

numai 200 de subiecte din car subiecte ca au mai mult de un an
14/63
thebubu1 - Legend - WHITE FIGHTERS Română
Marţi 23/07/2013, 08:38

De acord cu o gilda romaneasca puternica, activa si UNITA! Nu de acum, ci de peste 2 ani, trebuie sa repet... Urmatoarea incercare, in frunte cu Lord Cristian, speram sa aiba sorti de izbanda, speranta nu moare niciodata! Dar sunt multe de discutat si pus la punct...
15/63
thebubu1 - Legend - WHITE FIGHTERS Română
Marţi 23/07/2013, 09:34

Avem prea multi jucatori de valoare care au plecat in alte gilde straine din cauze binecunoscute si e mare, mare pacat!
trebuie adusi inapoi si redat increderea!
16/63
Dog-WA - Senior - WAR ACADEMY Română
Sâmbătă 27/07/2013, 19:09

Nu o mai da ti atat cotita
se vrea ,sa vrut si se va vrea
chiar autorul subiectului de ce e in ghilda straina si cu alt flag???
hai sa nu o mai ardem cotita.
o ghilda romaneasca cu toti playerii romanii nu va fi posibila niciodata.
MOTIV : prea multe orgolii la mijloc
multi care au facut parte si fac din ghilde romanesti diferite nu vor vrea sa faca parte intr o ghilda romaneasca noua.
tu pampero
sau 0sprunk sau the bubu sau war doggy sau altcineva
nu isi vor lasa ghilda pentru o ghilda noua.
idee in sine cu o ghilda noua si puternica e buna,dar......
the bubu isi va lasa ghilda????
phd isi va lasa ghilda???
srudy isi va lasa ghilda???
war doggy isi va lasa ghilda???
ne amagim aiurea
hai sa fim seriosi si sa nu ne imbatam cu apa rece
17/63
Sâmbătă 27/07/2013, 19:38

Salut doggy
ai dreptate cu faza ca stau intr-o ghilda straina si stau acolo pt motivele pe care le stie tosata lumea adica
ca la noi nu se vorbeste macar acolo daca fac un deck prost imi dau sfaturi sa o modific
am facut o mica tura intre ghilde si o data am stat 3 zile sa fiu primit
alta data am facut un topic si a stat acolo 2 zile si nimeni ma bagat in seama
si iti dau inca o data dreptate cu faza de orgolii
absolut de acord dar cum ziceam in post precedent idea asta de ghilda unita poate fie buna
macar si pe o perioada limitata de timp,o luna doua si dupa tot ca inainte daca nu merge ce pierdem?nu zic sa inchidem toate ghilde sau sa nu mai facem ghilde noue e absurd asta ,
zic sa facem miscarea astea sa aratam la staff ca comunitatea Romana e activa si nu sta dejaba asa poate ca ne pune un admin sau primim si noi ceva ca alte comunitatii Si acuma cu faza cu clasament putem arata si alte comunitati ca si in romania sunt player buni si putem atragere asa noi player
se creeaza asta pt a imbunatati ce avem nu sa daramam tot
18/63
WA-Had3s - Imperator - WAR ACADEMY English
Sâmbătă 27/07/2013, 21:00

@ Dog-WA :
Sa sti ca ai dreptate in multe privinte,in legatura cu orgoliul jucatorilor(ca al tuturor de altfel) si cu ''problema'' vesnica a noastra, a playerilor romani, insa am sa te contrazic cu cateva lucuri:
1)Faptul ca incercam sa creem o comunitate activa,in ciuda divergentelor si ''orgoliliilor'' daca imi permiti sa te citez, este un lucur bun, care ne arata ca incercam sa facem ceva bine!
2)Te voi ruga sa nu mai pomenesti de ''WAR DOGGY SI-AR PARASI GHILDA?'' (si asta fara suparare , esti un player cu o vechime mai mare si din cate stiu eu cu o varsta mai mare ca multi alti jucatori), deoarece tu ai schimbat inainte sa te hotatrasti sa ramai la ghilda respectiva inca ''vreo alte cateva ghilde'' sa spunem asa, creeind una dupa alta;
3)As avea dorinta sa NU MA CHESTIONEZI cu privire la dreptul meu de a te trage la raspundere cu privire la asta, deoarece sa sti ca eu te cunosc inca de pe vremea cand u erai respectiv admin la 3M, iar eu doar un palyer de max lvl 20-30, ea fiind de altfel si prima ghilda inc are mam ''inrolat'' sa spunem asa.
4)Team urmat in aproape toate ghildele tale pana la un anume moment cand mia fost de ajuns(in caz ca nuti amintesti de mine nicio problema , tot ce vreau sa sti e ca eu totusi te respect ca persoana si ca palyer);
5)Ei bine cu siguranta ar fi mai multe motive dar eu sunt prea neinmasura sa le enumar pe toate caci cred ca majoritatea le cunoastem, tot ce vruiam sa te rog este sa fi alturi de ceilalti romani(pt ca esti si tu)
19/63
victorax - Titan - United Romania Română
Sâmbătă 27/07/2013, 21:35

Daca se doreste formarea unei ghilde puternice, care sa poata ajunge macar in top 10 este un lucru formidabil( va doresc acest lucru, desi jucatorii buni care pot sa concureze cu italienii sau spaniolii ii poti numara pe degete), insa daca se doreste formarea unei ghilde doar pentru ca cineva sa devina moderator/admin , iar dupa 2,3 luni sa dispara ghilda,nu este tocmai ok acest lucru. Cred ca in momentul de fata comunitatea Romana nu merita sa aiba mai mult de un moderator.
20/63
Duminică 28/07/2013, 07:11

Da dar problema actuala in comunitatea nostra nu e de ghida
dar cum am zis la inceput de ce nu este lume pe forumu? De ce nu vorbeste lumea intre ei?
rezolvam asta si dupa ne gandim la altceva

« Pagina precedentă1234567Pagina următoare »

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals