Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

"Tacerea Romanilor" ( nu e o gilda ) Va rog sa cititi!

duminică 07/07/2013, 19:58
Pamperro - Legend English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
63 mesaje
Pamperro - Legend - UNION OF THE SUPREMESEnglish - Duminică 07/07/2013, 19:58

Salutare fratilor!!!

Vin si eu cu o intrebare, de ce nu este lume pe forumu? De ce nu vorbeste lumea intre ei?
Am intrat pe ceva ghilde si acolo la fel, tacere de plina.
Cand eram moderator nu exista forum pentru noi. Ne-am luptat sa avem si noi forum si lumea nu vorbeste
De ce oare???
Stati pe skype sau pe alte mijloace decat forumul? Ca nu inteleg.
Forumul ar trebui folosit pentru schimbul de idei si sa ne putem ajuta uni pe ceilalti. Si pentru cei noi intrati in joc, daca nu apare nimic pe forum, de ce are mai sta pe joc?
Noi am vrea sa marim comunitatea nu sa fuga lumea de noi.

VA MULTUMESC!

Va astept cu pareri, opini, schimb de idei.
« Pagina precedentă1234567Pagina următoare »

41/63
Lord Cristian - Moderator - United Romania Română
Vineri 02/08/2013, 18:45

Primul pas ar fi sa ne decidem asupra unui nume.
Ma gandeam ca daca am avea un nume de genul United Romania putem sa avem initialele UR in fata numelui.
Oricum va rog postati aici daca aveti vreo idee legata de nume.
42/63
Dog-WA - Senior - WAR ACADEMY Română
Vineri 02/08/2013, 19:48

De acord cu tine cristi
e chiar ok numele
eu unul ma gandeam ceva la pro patria sau pro romania ,dar sunt de acord cu orice denumire
SPER sa prinda si intr adevar sa fie o ghilda de top 10.
43/63
0 Ballu - Legend - RoMaNiA TiT@nS Română
Sâmbătă 03/08/2013, 00:09

Eu ma gandeam la cv de genu Old Friends dar cred ca suna mai bine ideea lui Cristian
44/63
TheFirstJ0ker - Veteran - Knights Ressurection Română
Sâmbătă 03/08/2013, 01:00

Elita Romaneasca (sau daca suna mai trendy in engleaza : Romanian Elite)
45/63
WA-Had3s - Imperator - WAR ACADEMY English
Sâmbătă 03/08/2013, 11:41

Ideei ff bune (pana acum cea mai buna mi se pare in contiunare ideea lui Cristi(parerea mea este urmatoare: fiind ghilda de top 10 va trebui un nume englez, insa care sa contina de preferinta numele tari noastre pt ca o sa fim una de romani, o mica obiectie doar, cristi daca vom pune UR langa nickurile noastre nu este prea bine deoarece chiar kate cand iti alegi un nume la account, in caz ca acesta exista deja iti da ori cu cifre, ori ceva gen ''super-cutare'' sau iti baga UR,fapt ce nu este oprea bine primit la o ghilda de renume-sa speram-ca alti sa poarte prescurtarea ei si sa fie incepatori,etc)
Eu spun car merge si ceva gen:'' ∞R0manian G0d's∞ '' ori '' LasT Rømanian L0rds '' sau '' R0manian 0m☪ga ''
46/63
7Drako - Imperator - ATLANTIDE English
Sâmbătă 03/08/2013, 16:15

dece forumul romnesc eiste asda de gooooooooool
47/63
Bloo27 - Legend - Knights Ressurection Română
Sâmbătă 03/08/2013, 18:32

Adminii ar trebuii sa fie foarte activi daca vor sa atraga romani.
Un nume frumos ar fi: Romania Unita, dar suna mai bine in engleza, Unitet Romania.
Eu tot nu inteleg de ce va plangeti ca romanii sunt inactivi atat timp cat va este rusine sa purtati steagul Romaniei in dreptul numelui?
48/63
TheFirstJ0ker - Veteran - Knights Ressurection Română
Sâmbătă 03/08/2013, 18:48

Ma gandeam si eu la asta cu drapelul (o generalitate)

De ce poarta unii alt flag ,decat cel al tarii lor ?
49/63
Law{1} - Imperator - Knights Ressurection Română
Sâmbătă 03/08/2013, 20:22

Joker si Bloo au dreptate suntem din romania nu din alte tari
50/63
WA-Had3s - Imperator - WAR ACADEMY English
Sâmbătă 03/08/2013, 20:32

Eu nu ma ascund dupa deget, nu sa conceput ziua in care am so fac, asa e felul meu..eu am alt flag din cateva motive:
1)Avand acest flag am o mai larga ''expansiune'' printre playeri de toate natiile;
2)Eu momentan chiar daca sant intro ghilda Romana n-am sa spun ca locuiesc exact in romania, chiar vara asta urmand sa ma mut in statul California;
3)La inceput eu am avut flag roman insa mi lam schimbat datorita faptului ca asa am VRUT!!!
Chiar daca voi i puteti critica si pe romani din alte ghilde si mai stiu eu care alti sa stiti ca nu depinde de noi ci de ei, de asta poate au si ei motivele lor:uni poate au flag roman pt ca asta sunt de nationalitate dar sant in ghilde spaniole pt ca locuiesc in spania si prefera colectivul acela, alti pot face invers, navem de udne sti exact de asta nu vad ce legatura are crearea unei ghilde romane de top cu flagul respectivului player(nu spun ca nu are delok dar asa mare nu prea).
Eu ca si roman sustin romani insa daca nu am dorinta de ami schimba flagul nam so fac, valabil si pt restu

« Pagina precedentă1234567Pagina următoare »

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals