Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

"Tacerea Romanilor" ( nu e o gilda ) Va rog sa cititi!

duminică 07/07/2013, 19:58
Pamperro - Legend English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
63 mesaje
Pamperro - Legend - UNION OF THE SUPREMESEnglish - Duminică 07/07/2013, 19:58

Salutare fratilor!!!

Vin si eu cu o intrebare, de ce nu este lume pe forumu? De ce nu vorbeste lumea intre ei?
Am intrat pe ceva ghilde si acolo la fel, tacere de plina.
Cand eram moderator nu exista forum pentru noi. Ne-am luptat sa avem si noi forum si lumea nu vorbeste
De ce oare???
Stati pe skype sau pe alte mijloace decat forumul? Ca nu inteleg.
Forumul ar trebui folosit pentru schimbul de idei si sa ne putem ajuta uni pe ceilalti. Si pentru cei noi intrati in joc, daca nu apare nimic pe forum, de ce are mai sta pe joc?
Noi am vrea sa marim comunitatea nu sa fuga lumea de noi.

VA MULTUMESC!

Va astept cu pareri, opini, schimb de idei.
« Pagina precedentă1234567Pagina următoare »

51/63
Bloo27 - Titan - Knights Ressurection Română
Sâmbătă 03/08/2013, 23:12

Nu am nimic cu cei din ghilde straine, dar pune`ti steagul Romaniei, nu`ti fie rusine ca esti roman, caci Romania este o tara superba, nu cred ca sunteti tratati cu dispret daca vad jucatorii ca esti roman, e ca si cum va-ti trada tara daca purtati alt steag.
52/63
Lord Cristian - Moderator - United Romania Română
Marţi 06/08/2013, 21:39

Am creat ghilda
United Romania

Founderii ghildelor importante din Romania au garantata pozitia de admin.

Dupa primul val de inscrieri vom avea nevoie de cate un general pentru fiecare mod de joc:
ELO
DT
Survivor Extended
Survivor ELO
Deathmatch

Pozitia de general este foarte importanta pentru ca in functie de campionii pe care ii alege in fiecare saptamana ghilda noastra va figura in topurile modului respectiv de joc.
Primul criteriu de selectie este scorul in modul respectiv de joc. Pentru DT si DM se vor lua in considerare topurile ultimei luni.

De asemenea avem nevoie de un jucator cu experienta in crearea de eventuri care sa organizeze eventurile oficiale ale ghildei si de cineva care sa se ocupe de forum.

Obiectivul principal, pe langa partea de organizare, va fi cresterea nivelului ghildei cat mai repede pentru a beneficia de bonusurile aferente. De aceea la sfarsitul fiecare luni, incepand cu septembrie, vom avea urmatorul sistem de premiere pentru jucatorii cu cele mai multe BPS
Locul 1 - 25k clintzi
Locul 2 - 10k clintzi
Locurile 3-5 - 5k clintzi

Sper sa reusim sa avem si noi o ghilda nationala puternica asa cum au reusit si alte tari asa ca
Romani haideti sa ne unim!!

publicat de Lord Cristian marţi 06/08/2013, 21:39
53/63
Kushize - Senior - United Romania Română
Miercuri 07/08/2013, 15:33

Scuzati ca ma bag dar mi-a venit o idee pentru literele de la inceputul numelui : URO sau UNR sau RO ( nu e exact ca numele, dar tine de Romania).
54/63
Dog-WA - Senior - WAR ACADEMY Română
Miercuri 07/08/2013, 18:52

Cel putin cei care au postat aici pe forum la subiectul asta as vrea sa se inscrie in ghilda asta!!!
altfel fratilor e ipocrizie !!!
vreti ghilda puternica romaneasca ???
vreti forum activ???
vreti moderator in ghilda???
vreti etc....???
plm puneti tasta pe United Romania
55/63
Law{1} - Imperator - Knights Ressurection Română
Miercuri 07/08/2013, 20:49

Cand sunteti online sa ma inscriu ?
56/63
Joi 08/08/2013, 23:25

Nu scrie nicaieri ca sunt de acord sa merg in ghilda voastra daca am postat in acest topic, daca asta e parerea voastra, atunci imi cer scuze ca am postat aici
57/63
Pamperro - Legend - UNION OF THE SUPREMES English
Vineri 09/08/2013, 07:47

@Bloo27
nu e faza de a merge in ghilda sau nu
aici e un topic pt a discuta ce putem face pt comunitatea nostra si ghilda era numai o idee
scopul principal este sa tresim comunitate si orice idee sau sfat e bun
58/63
Vineri 09/08/2013, 14:02

Stiu Pamperro, dar unii au inteles altceva.
59/63
Vineri 09/08/2013, 15:24

Event pentru romani: şters
60/63
0 LaUr RT - Senior - RoMaNiA TiT@nS Română
Sâmbătă 10/08/2013, 11:35

Sti dc pt ca forumul nostru nuh sa ocupat nimeni cu nimik romani in jok asta nu sunt delok bagati in seama si de accea uitate la celelate forumuri se implica moderatori admini la noi nimik

« Pagina precedentă1234567Pagina următoare »

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals