Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Idei pentru noi

Idei pentru noi
joi 15/08/2013, 21:43
Pamperro - Legend English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
5 mesaje
Idei pentru noi
Pamperro - Legend - UNION OF THE SUPREMESEnglish - Joi 15/08/2013, 21:43

Inainte de toate vreau sa va multumesc pentru raspunsurile la topicul anterior, subiect care ne-a permis sa vedem care sunt probleme, opiinille, solutiile. S-a dorit o Gilda romaneasca putern ca care acum este si este deschisa tuturor celor care vor sa ia parte la ea, dar si celor ce vin in vizita.Acest subiect a fost in concluzie folositor. Hadeti deci sa incercam sa facem folositor si acest nou topic pe care il propun acum: dat ffind faptul ca sunt multi dintre noi care cred csa nu suntem bagatii in seama ca jucatori si ca si comunitate hadeti sa venim fiecare cu idei care sa schimbe aceasta perceptie.Ideiile vor fi grupate si date lui Cristi , care va contacta administratorii si speram ca lucrurile sa se schimbe in bine.(idei serioase- nu idei cum ar fii sa dam cadouri carti, punte etc).
Va multumesc si mult noroc la jocuri

2/5
0 Ballu - Legend - RoMaNiA TiT@nS Română
Joi 15/08/2013, 23:24

Man pentru a fi luati in serios si sa fim vorbiti de bine mai antai artrebui ca toti romani sa socializeze intre iei unii au steaguri diferite si nici la mesaje nu vor sa raspunda ori se prefac ca nu stiu limba Romana. Eu unu am patit sa dau mesaj unui player roman iar el sa ma ocoleasca si sa imi vorbeasca in limba engleza.
Iar lucru asta imi lasa un gust amar!!!
3/5
0 LaUr RT - Senior - RoMaNiA TiT@nS Română
Vineri 16/08/2013, 10:52

Da sunt de acord multi romani activ si buni nu au flagu nostru pai prima idee este sa incepem sa facem si forumul nostru mai activ gg pamperro imi place ca te implici pe forum la fel si kyba si inca cativa romani sa o tinem tot asa si sai convingem si pe ceilalti sa posteze pe forum
4/5
Law{1} - Imperator - War Party Română
Vineri 16/08/2013, 18:12

Ce-ar fi sa incepem asa,cu un event dar nu cu carti si dastea un event cu stiri despre comunitatea Romana de ex x
X a atins astazi 1300 elo,Y a castigat astazi dt de la orele xy ce credeti si astept o dezvoltare a acestei idei
5/5
0 Sprunk - Titan - Street Owners
Sâmbătă 17/08/2013, 14:18

Eu sunt in vacante. Am intrat le tel vad ca ati facut ghilda incers sa intru da nu joc ma intorc in septembrie

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals