Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

An Unusual Partnership

An Unusual Partnership
vineri 16/08/2013, 11:30
Boing - Moderator English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
3 mesaje
An Unusual Partnership
Boing - Moderator - Clint StaffEnglish - Vineri 16/08/2013, 11:30

While the good citizens of Clint City are on their holidays, there's no let up for law and order.
After a few months hiding out, Valentina Ld finally single-handedly put a
gang of burglars behind bars. However, that was not enough to stop
Copper forcing Katja upon her as a partner, which Valentina is none too
happy about. The criminals of Clint City would do well to lie low!

Valentina is a legendary character who is only available by carrying out
missions connected with her. To obtain this character, you need to
unlock her last mission before October 20th at 11:59 (GMT + 2:00).

2/3
WA-Had3s - Imperator - WAR ACADEMY English
Vineri 16/08/2013, 13:35

A revenit Valentina Ld in Clint City! Un nou personaj de legenda acum dispnibil

''In vreme ce locuitori din Clint City sunt in vacanta, nu exista nimeni care sa lase legea si ordinea .Dupa cateva luni in care sa ascuns, Valentina Ld de una singura a dus o banda de spargatori in spatele gratilor. Cu toate acestea, nu a fost indeajuns sa il opreasca pe Cooper din a o forta pe Katja sa i fie partenera, lucru de care Valnetina LD nu este chiar fericita. Infractori din Clint City ar face mai bine sa se ascunda! ''

Pentru a o optine pe Valentina Ld trebuie sa îi deblocati ultima misiune inainte de 20 Oct. , aproximativ ora 12:00!

+Misiuni:
1) Sa castigi 20 de runde. -> nu necesita castigul rundelor cu anumite perosnaje/clanuri.
2) Sa provoci 80 distrugeri cu Sentinel. -> la genul acesta de misiuni trebuie folosite in mod expres perosnaje din clanul mentionat.
3) Sa castigi 30 lupte utilizand cel putin 2 Sentinel.
4) Sa castigi 15 lupte prin KO. -> pentru a completa genul aecsta de misiune simplele victori nu se pun ci doar cele prin KO!
5) Sa provoci 90 dmg cu Katja. -> provooci dmg cu cartea respectiva.

Misiunile mi se par relativ simple, de mentionat : pentru cei ce poate nu stiu cum sa rezolve unele misiuni am scris asta suplimentar(sa fim sinceri chiar daca pare cam greu de recunoscut sunt multi palyeri care nu stiu) ;si suplimentar pentru cei ce au deja acest personaj si poate nu stiu in loculc arti in sine premiul final va fi de 10 CC.

Valentina Ld: 3*, Pow:7 , Dmg: 4, Bon: deja cunoscut(+8 atac); Abil: Revansa: + 2 dmg;

Conculuzie: este o carte relativ solida iar cu abilitatea devine un 7/6 la 3* si atac manipulator bunciel ceea ce o face extrem de utila.Are multe PRO-uri si mai mutine Minusuri.

NOTA FINALA:8,6/10 cu extrem de putina indulgenta ;D

Traducera facuta de mine, in cam 7 minute impreuna cu tot comentariul ca atare, as fi fericit sa va dati cu parerea despre misiuni, carte. Multumesc!
3/3
Law{1} - Imperator Română
Duminică 18/08/2013, 10:02

Foarte bn ca avem si noi un traducator in lmb Romana multumim Pain

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals