Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Urban Rivals Romana

Urban Rivals Romana
vineri 13/07/2012, 11:14
crocobill - Admin English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
6 mesaje
Urban Rivals Romana
crocobill - Admin - Clint StaffEnglish - Vineri 13/07/2012, 11:14

Bună ziua,

Cu părere de rău vă anunţăm că începând de acum textele noi propuse în joc nu vor mai fi traduse în limba română.
Dacă veţi continua să jucaţi versiunea în limba română a jocului, noile conţinuturi vor fi propuse în limba engleză.
Textele deja traduse vor fi în continuare disponibile în limba română.

Ne pare rău să vă dăm această veste tristă, dar jocul nu a atins succesul scontat pe această limbă, iar costurile cu traducerea sunt realmente însemnate.

Echipa

2/6
Bloo27 - Titan - Knights Ressurection Română
Duminică 02/09/2012, 21:08

Pai de ce nu puneti un moderator roman sa le traduca?
3/6
bububeti - Senior Română
Miercuri 05/09/2012, 06:31

Da ma il platiti cu 200 de roni ce face aladoar spune
4/6
0 Sprunk - Titan - Street Owners
Miercuri 05/09/2012, 21:07

Si noua ne pare rau, am vorbit eu cu Garg, ca toate temele erau in engleza, si el a zis ca o sa dispare comunitatea noastre cum zici tu.

@Bloo27, nu poate sa pune moderatori ca cu traducerea se ocupa admini aia care lucreaza la UR in franta...
si cum noi nu vorbim pe forum ne scoate limba, asa ne trebuie, nu suntem activi ca forum-ul spaniol, francez sau inglez...

Si ei nu stiu sa vorbeasca Romana, ma refer la admini, trebuie sa plateasa pe cineva sau un program care stie foarte bine limba.

---

Ce nu inteleg, si nu cred ca o sa citeasca ce scrim aici admini e de ce limba noastra, da nu suntem activi, da mai sunt limbe care au aceias problema ca noi... Si ultma chestie, avem doi moderatori romani care nu se ocupa de forum-ul nostru, se ocupa de forum-ul inglez da in fine mereu trebuie sa fim romani...

Salutari si ne mai vedem poate...
5/6
andreantonio - Senior Română
Miercuri 19/09/2012, 11:53

Ce moderatori romani avem ? Intreb ca am si eu o problema legata de credite pltite prin SMS si nimeni nu m-a ajutat din stuff-ul UR.
6/6
0 Sprunk - Titan - Street Owners
Duminică 04/11/2012, 12:08

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals