Saturday 26/02/2011, 13:58

Cum pot vinde o carte ca nu merge

Cancel
Tuesday 01/03/2011, 11:20

1) trebuie sa ai mai mult de 8 carti nel deck
2) daca nu ai cumparat credite cu bani, poti sa vinzi doar o carte pe zi
3) sub carte gasesti "Vinde acest personaj"

Cancel
Sunday 20/03/2011, 20:49

Trebuie sa dai un sms

Cancel
Friday 01/04/2011, 21:30

Mie imi apare asa ,, Pentru a preveni abuzurile, funcţiile de vânzare publică şi privată (cu excepţia vânzărilor către Kate) vor fi deblocate pentru totdeauna pentru contul tău în momentul primei achiziţii de credite din Magazin (mai multe informaţii la secţiunea: ajutor pentru joc).''

Cancel
Saturday 02/04/2011, 16:27

PASS la 1339 2,48 Euro te face sms-ul ei iti vor trimite un sms inapoi cu codul il bagi acolo la serviciul de SMS si ai 40 credite si poti vinde cumpara cand vrei.

Cancel
Sunday 03/04/2011, 18:04

smiley

Cancel
Monday 04/04/2011, 21:49

smiley 2'48 euro pentru 40 credite??
eu dau din spania cu 1'42 euro pentru 30 de credite, e mult mai bine

Cancel
Tuesday 05/04/2011, 17:09

Waw ieftin

Cancel
Saturday 09/04/2011, 21:19

Tu trebe sa trimiti cuvantul PASS sau parola ta ?

Cancel
Sunday 10/04/2011, 21:06

Cuvantul PASS

Cancel

Answer to this subject