Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Marea provocare

Marea provocare
vineri 20/01/2012, 12:02
Orpheus - Legend English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
5 mesaje
Marea provocare
Orpheus - Legend - §§ Les Gentlemen Ténébreux §§English - Vineri 20/01/2012, 12:02

După sosirea lui zgomotoasă pe ringul din Clint City, s-ar fi crezut că Harrow Ld nu mai avea nimic de dovedit. Dar, tehnica lui nu mai este de succes, iar mulţi adversari cred că îl pot învinge cu propriile lui arme.  Vei reuşi oare să îl antrenezi, ca să triumfe asupra adversarilor lui?Harrow Ld este un personaj de legendă, disponibil numai dacă îndeplineşti misiunile care îi sunt asociate. Pentru a-ţi procura acest personaj, trebuie să deblochezi ultima lui misiune înainte de data de 19 februarie.

2/5
AndrewVII - Veteran - Анимешная Гильдия English
Luni 23/01/2012, 20:22

DUpa parerea mea toata administratia sa apucat sa joace cu All Stars
El are pre mult damage cu el este foarte usor sa sa face 2K.O chiar si in elo
nu ma duce capu cu ce loc sau gindit cind lau creat (priviti bonusul) da sigur ca nau folosit capu,ca cu asa un bounus el scade power la alte carti cu 2 si inacelasi timp aparindusio pe a sa el distruge majoritate powermodificatori din joc Robb Cr Tula Trish chiar si Olga daca nu nimereste la fix cu pilz va pierde
Mai pescurt destruge orisce powermodificator si are un damage care il ajuta sa se combine cu orsicine
cit nu mas gindi tot nu imi vine in minte locu cu care sau gindit cind lau creat
P.S. iar nu e destul ca monstru e pre puternic ei si iau facut niste misiuni pe care le poate face orsicine
asa ca va svatuiesc sa conectati capu mai des
3/5
Lord Cristian - Moderator - United Romania Română
Marţi 24/01/2012, 13:10

Orice carte cu 8 power si attack manipulation ca bonus il bate lejer pe Harrow Ld.
Daca are protection power nu inseamna ca este imun la - power (vezi Rolph, Toro).
Sunt o gramada de carti de la Bangers si Ulu Watu care il bat usor. La fel si orice carte cu 7 - 8 power si SoB (Pan, Tyd, Taljion, nu mai vorbesc de Ghumbo)
La randul lui este foarte vulnerabil la cartile cu protection power (vezi Melanie, Mantiz).
Deci, dupa parerea mea este o carte obisnuita, chiar slaba pentru ELO.
4/5
AndrewVII - Veteran - Анимешная Гильдия English
Miercuri 25/01/2012, 14:25

X) Lord Cristian sa vede ca esti de partea ursului (ca tea facut Moderator ) atrage atentia la alte ld unde vezi tu ceva bun ? cu exeptia citeve din ele , asa ca e normal ca tu sati aperi sefii iar eu nu am nici un sef
dupa parerea mea e incorect ca fac niste ld varza la majoritatea clanurilor si isi lasa doar clanurile iubite de ei caci majoritatea adminilor sau la moderatori care iam vast foloseau ori All Stars ori pirananias ( bonny ld e cea mai buna ld)
Asa ca nai credibilitate
5/5
Lord Cristian - Moderator - United Romania Română
Joi 26/01/2012, 17:52

Argumentele mele sunt bazate exclusiv pe joc in timp ce tu te lansezi in niste afirmatii care tin mai degraba de carti cu conspiratii decat de carti din Urban Rivals. Asa ca ramane ca cei care vor citi acest topic sa decida cine este credibil si cine nu.

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals