Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

Noi misiuni

Noi misiuni
luni 21/03/2011, 18:55
Mac_Leod - Admin English

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
6 mesaje
Noi misiuni
Mac_Leod - Admin - Dark AllianceEnglish - Luni 21/03/2011, 18:55

Sosirea clanului Vortex a tulburat pentru totdeauna echilibrul forţelor din Clint City.
Clanurile se văd obligate să îşi trimită membrii în noi misiuni, tot mai periculoase…

Noi misiuni te aşteaptă pentru fiecare clan şi pentru anumite abilităţi. Trebuie numai să joci şi să le descoperi!
Pentru a sărbători, am revizuit prezentarea misiunilor şi, pentru mai multă claritate, le-am clasificat pe categorii.
Vei găsi cel puţin două misiuni noi pentru fiecare clan şi altele pentru clanul Vortex şi abilitatea Grijă, adică 49 de misiuni în total! Ca întotdeauna, misiunile îţi permit să câştigi premii iar cu această ocazie noi am creat cea mai mare recompensă de la introducerea misiunilor!!
Trebuie numai să joci şi să le descoperi!

Pentru a afla detalii despre Misiuni, fă clic aici.
http://www.urban-rivals.com/game/rules.php?show=missions

2/6
DANYez - Imperator - 3LO MA$T3R Română
Luni 21/03/2011, 20:57

Super multumim urban rivals pentru noile misiuni. Sunt curios ce se castiga la 500 batalii castigate cu un clan.Ce recompensa e? Cine face sa posteze.
3/6
0 Sprunk - Titan - Street Owners
Luni 21/03/2011, 22:42

E bine pentru cine joaca, eu nu mai fac puncte
4/6
3M lushfer - Titan - 3LO MA$T3R English
Luni 21/03/2011, 22:49

Si inca o data staff`ul ne surprinde cu o serie noua de misiuni.multumim si respectam efortul pe care il depuneti pentru ca acest joc sa ramana atractiv
5/6
bulybasha - Guru Română
Vineri 22/04/2011, 23:33

Eu la 500 cu Bangers am castigat 2000clintz xD
6/6
DANYez - Imperator - 3LO MA$T3R Română
Sâmbătă 23/04/2011, 11:42

Poate la 250 la 500 se dau 20 credite

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals