Urban Rivals
?
Înscrie-te            Eşti deja înregistrat în joc →  
Fă clic aici pentru a primi parola.

[GHID] Link-uri directe

[GHID] Link-uri directe
duminică 02/06/2013, 16:42
0 Sprunk - Titan

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător
1 mesaj
[GHID] Link-uri directe
0 Sprunk - Titan - Street Owners - Duminică 02/06/2013, 16:42

După cum puteți vedea, toate cărțile din Urban Rivals au o legătură directă cu site-ul dvs. (Clara, Selma, Baldovino, etc ...) Pur și simplu scrie numele corect de litere și puteți să faceți clic în mod automat pe ea pentru a accesa pagina. Există, de asemenea, alte link-uri utile ca ELO, magazin, coliseum etc ...

Dar acest lucru poate fi, de asemenea, aplicate la nume de jucători, ghilde, pachet și evenimente. Scopul acestui ghid este de a explica modul în care.

1) Pentru a scrie o legătură directă, du-te la pagina de jucător,ghilda, pachet sau eveniment.

2) Începem prin ghilde. Acest e URL-ul de exemplu: http://www.urban-rivals.com/guilds/guild/?id=4778
-Luăm doar ultima parte URL: guild = 4778
-Am înlocui "=" cu semnul ":" nici un spațiu.
-Rezultatul este KINGS OF VALACHIA , astfel încât doar clic și puteți merge la pagina pentru că breslei.

3) La fel cu pachet.
-Luăm ultima parte URL: preset = 2601822
-Am înlocuit semnul și rezultatul este ღ ToP 1413 ✮ No Easy Way Out ღ

4) În mod similar cu evenimente.
-Luăm în ultima parte URL: event = 65660
-Am înlocuit semnul și rezultatul este şters

5) Și, în final pentru jucători.
-Luăm în ultima parte URL: player = 2046541 (ID = numărul de identificare de fiecare jucător).
-Am înlocuit semnul și rezultatul este 0 Sprunk

Urban Rivals - jocul de cărţi de colecţie multijucător

The Urban Rivals team is made by lovers of all kind of Collectibles Cards Games and Trading Cards Games like: Magic the Gathering, Dominion, Vampire, Yu-Gi-Oh!, Pokemon, Wakfu TCG, Assassin Creed Recollection, Shadow Era, Kard Kombat and Might & Magic Duel of Champions.

Play our other addictive free to play online TCG: Fantasy Rivals