header image
Once upon a time, in a shop window lived a pretty marionette that never stirred. So one fine day, to bring his depression to an end, a clown bought her to liven up his show. He handled her with such care and tenderness that he breathed new life into the puppet whose heart overflowed with love. All that was then needed was a word from Akendram to free her from her strings and so began the unusual love affair between Bikini Joe Ld and Madelone.
Ability

Ability

Defeat: -2 Opp. Pillz, Min 3
If Madelone loses the fight, the number of Pillz of the player controlling the opposing character will be reduced by 2 Pillz, or up to a minimum of 3.
Clan bonus

Clan bonus

Poison 2, Min 3
If Freaks wins the round, at the end of each of the following turns the opponent will lose 2 Life point(s) if he/she has more than 3 Life point(s).
 • picture
  FreaksMadelone
  starstarstarstar
  5
  1
  Unlock ability at starstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksMadelone
  starstarstarstar
  5
  2
  Unlock ability at starstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksMadelone
  starstarstarstar
  7
  4
  Defeat: -2 Opp. Pillz, Min 3
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksMadelone
  starstarstarstar
  7
  5
  Defeat: -2 Opp. Pillz, Min 3
  Poison 2, Min 3
Freaks
Freaks Freaks
69 characters
missions icon 25 missions
Clan's bonus Poison 2, Min 3
Having been around in Clint City since anyone can remember, the Freaks Circus offers unbelievable daytime shows for you and your kids, including fire breathers, knife throwers, big cats and magicians! But when night falls, the show turns into something quite different which, let’s just say, is not recommended for the weak at heart… Come see the Freaks; you're in for a big surprise!!!
 • avatar

  offline Necr0mant Hero "Rim Tim" Team
  Friday 15/02/2013, 21:20

  Na pierwszej postaci w górnym prawym rogu flaga polski smiley

 • avatar

  offline SiSen Kun Novice New VisioN
  Sunday 25/08/2013, 19:41

  Fajna kartasmiley moc (7) i obrażenia (5) dobre patrząc na bonus smiley 4* szkoda że nie 3* (ale wtedy była by raczej za dobra) w dodatku dobra umiejętność jeśli przegramy to zbieramy 2 na 3 pillz przeciwnika i to mi się w niej bardzo podobasmiley jeśli chodzi omnie daje jej 8/10 smiley

 • avatar

  offline arumag Master  
  Friday 08/02/2013, 16:44

  @Lee Everett a racja mały chochlik się wkradł , ale i tak to nie zmienia faktu że mono freaks w elo ciezko maja, a ta karta mało co wnosi do gry.

  "Ja tam nie zgodzę się, że Freaks nie nadają się do MonoELO. Jasne, są podatni na manipulatorów ataku czy mocy, tak jak LWIA WIĘKSZOŚĆ klanów. "
  Dla tego te klany w elo nie istnieją , wbijesz nimi te 1300 ale dalej juz nie zajdziesz.

  "Ale do cholery każdy klan jest po to, żeby nim wygrywać. Może droga do sukcesu Freaks wiedzie właśnie w manipulatorach pillzami."
  Puki co droga do sukcesy wiedzie przez half decki i to tez już gorzej po banie olga 'i

  "A skoro taka Montana ma przewagę odejmując 12 pkt akt, czyli przy średniej mocy tak jakby atakowała 2 pillzami więcej lub jak kto woli, jakby odejmowała 2 pillzy to może własnie trzeba wygrywac tak, żeby naszym Cyrkowcom oddać te pillzy albo zabrać je Montanie (oczywiście to tyczy się wszystkich klanów manipulatorów)."
  No właśnie na otwarcie trzeba wygrać czyli ta karta niczego nie wnosi bo ma porażkę, w 2 turze tez nic nie robi (albo zrobi różnice powiedzmy 3 tablet albo po prostu zada ten dmg ktory z trutki i tak by był wzięty) natomiast w 3 i 4 to juz malo co robi.

  Ja był bym zadowolony gdy by miała albo 8 mocy albo -3 tablety min 0 wtedy była by rekompensatą za olga

  Olga RIP smiley

 • avatar

  offline Pepecjusz Imperator  
  Tuesday 25/06/2013, 20:08

  Takie postacie tworzą wartoś dodaną tej gry. Fajny art i baśniowy opis. Może takie cóś zacheci kogoś do czytania książek. A co do grywalnosci. Umiejka typowa do blefu. Przeciwnik nie do końca wie, czego moze się spodziewać co bywa pomocne. Na elo za dużo gwiazdek, ale może jakiś turniej w standardzie?

 • avatar

  offline Hatifnat616 Veteran  
  Friday 06/09/2013, 12:08

  Niech zostanie Miss lub Cr smiley

 • avatar

  offline rayman201 Novice  
  Thursday 11/04/2013, 20:13

  Była sobie pewnego razu, na wystawie sklepu z zabawkami, ładna, nieożywiona marionetka. Chcąc poradzić sobie ze swoją depresją, kupił ją któregoś dnia pewien clown, który chciał odmienić swój show. Potraktował ją z taką czułością, że tchnął weń życie, a w lalce rozwinęło się serce. Wystarczyło następnie jedno słowo ze strony Akendram, aby uwolnić ją ze swoich sznurków. W ten sposób powstała niezwykła historia miłosna między Bikini Joe Ld i Madelone.

  Nie chce widzieć jej i Bikini Joe Ld dzieci...

  Plusy:
  Art smiley
  Umiejka całkiem całkiem
  Napewno siła
  Cena

  Minusy
  NO moze SoA ciut ciut boli.

  Jezu genialna!!!
  9/5!!!

  Akendram Dzięki za jej ożywienie!! smiley

 • avatar

  offline AlcoPunk Veteran  
  Saturday 23/03/2013, 21:21

  Właściwie gram praktycznie zawsze half-deckiem Freaks/Gheist, ale zanim dorzuciłem Gheissiaków to grałem solo-freaks. Generalnie z moich odczuć to dla freakasów otwarcie ma największą rolę i trochę potwierdzę to co napisał arumag a trochę zbesztam. Najlepsze otwarcie według mnie u freakowych ma Baldovino i śmiało można nim pilsować do pozostania nawet 4 pilsów! po pierwszej turze. Jeśli siądzie, (a siada 80% rozgrywek) to później nie gra roli czy mamy Bogdana, Cassandrę, Rhyno, Piotra, to i tak można skończyć z palcem w d***. Oczywiście łatwiej mi np. to zrobić z Toro albo Ralphem, bo oni wykańczają jak nóż w masełko smiley

 • avatar

  offline Tamruki Senior  
  Thursday 09/05/2013, 20:11

  Czemu ona musi być taka śliczna? *-* smiley

 • avatar

  offline _Black Swan_ Senior Srebrna Orda
  Wednesday 20/11/2013, 19:36

  ach.... te trzy palce na ost.lv

 • avatar

  offline tatolek468 Senior  
  Tuesday 24/12/2013, 12:59

  dobra jestsmiley

 • avatar

  offline LadyEly Imperator "Rim Tim" Team
  Saturday 14/02/2015, 14:33

  nawet dobra