Disciple of the God Griffonmor, Kenny is not like the other members of Nightmare. Lelena only accepted him in the clan because she hopes to discover the secret of the sacred fire... The secret of this destructive force is known by just one of Clint City's families...
Ability

Ability

+2 Life Per Damage
For each Damage inflicted by Kenny Mt to the opponent at the end of a round, the player controlling the character will win 2 Life points at the end of the round.
Clan bonus

Clan bonus

Stop Opp. Bonus
The opponent’s clan Bonus, if activated, is cancelled.

Kenny Mt has a x5 booster on battle points in the following gamemodes : free fight, training, elo, survivor, arcade

 • picture
  NightmareKenny Mt
  starstarstarstar
  2
  1
  Unlock ability at starstarstarstar
  Stop Opp. Bonus
 • picture
  NightmareKenny Mt
  starstarstarstar
  4
  1
  Unlock ability at starstarstarstar
  Stop Opp. Bonus
 • picture
  NightmareKenny Mt
  starstarstarstar
  5
  1
  Unlock ability at starstarstarstar
  Stop Opp. Bonus
 • picture
  NightmareKenny Mt
  starstarstarstar
  6
  3
  +2 Life Per Damage
  Stop Opp. Bonus
Nightmare
Nightmare Nightmare
69 characters
missions icon 28 missions
Clan's bonus Stop Opp. Bonus
Like any other city, Clint City has its fair share of demons, vampires and other supernatural beings. Founded by Ielena, the Nightmare Clan’s sole purpose is to give power to these creatures of the night.
 • avatar

  offline Dogierek22 Guru  
  Friday 24/09/2010, 21:49

  Niechaj nie zwiedzie cię jego niewinny wygląd na pierwszym poziomie, Kenny dopiero się rozgrzewa. smiley Czwarto poziomowa postać z przeciętnymi statystykami 6 powera i 3 damage. To co czyni tą kartę wyjątkową to jej umiejętność +2 życia za każdy zadany punkt obrażeń. Oznacza to że lekką ręką może zrobić 9 punktową różnice life między tobą a przeciwnikiem. Jednak jego prawdziwy potencjał zyskuje upust dopiero z furią. Dodatkowe dwa punkty obrażeń pociągają za sobą aż 4 punkty życia a to oznacza różnice 15 punktów, które często stanowią barierę nie do pokonania. Przy nisko damageowym handzie przeciwnika, już w drugiej rundzie można wyrobić sobie przewagę, której przeciwnik nie pokona.

  Zalety:
  - Jak na takie możliwości bojowe to tylko 4*
  - Wybija różnicę aż 15 punktów życia. Idealna do life gapa
  Wady:
  - SoA zabiera tej karcie wszystko co dobre
  - Niski jak na 4* kartę power

  Dogierek: gwarantowana jakość opisu smiley

 • avatar

  offline Chromecrime Novice  
  Wednesday 11/01/2012, 20:41

  Kenny

  Kenny - uczeń Boga Griffonmor'a - nieco różni się od pozostałych dziwacznych członków klanu Nightmare. Ielena zgodziła się przyjąć go do klanu tylko i wyłącznie w celu przeniknięcia tajemnicy świętego ognia... Tę niszczycielską siłę posiada tylko jedna rodzina w Clint City...

  Hmm... jak z bliska przyjrzeć się sprawie Kenny'ego, to trudno go ocenić. Z jednej strony jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) life - gaperów, z drugiej strony, marne 6 powera jak na 4*. Świetna z Ambre. W Elo tylko ci, co mają taktyczny umysł potrafią w pełni wykorzystać potencjał tego napalonego młodzieńca.

  Świetne kombinacje :

  - z Ambre
  - z Karrionem
  - z Orlokiem
  - (w ostateczności) z Dudleyem Ld

  Plusy :
  + Najlepszy life gaper (jak dotąd) w świecie Urban-Rivals
  + +2 życia na obrażenie przy 3 obrażeniach to bardzo dużo przewagi po (udanym) ataku, a jeszcze lepiej z furią
  + Nie może być więcej powera lub mniej gwiazdek, bo karta byłaby przepakowana...

  Minusy :
  - ...lecz byłoby bardzo fajnie!
  - Marne 6 powera
  - Tylko dla zawodowców

  Ocena końcowa :
  7.5/10

  Opisuję karty, którymi grałem. Jeśli zgadzasz się z moim opisem daj smiley

 • avatar

  offline daniel06pl Senior  
  Saturday 06/10/2012, 19:49

  a ja głupi go sprzedałemsmiley

 • avatar

  offline Hi im Sega Titan NOT FOR ALL
  Saturday 31/05/2014, 16:37

  Misja Szaszłyki dla każdego 20pts Wygrałeś 100 punkty walki i 20 punkty misji.

 • avatar

  offline kozuch91 Senior  
  Monday 14/02/2011, 15:46

  Mocarny podku.wiaczsmiley SUper pod blefy, zawsze ktos sie zlapie na ta karte i przetraci pare pillz

 • avatar

  offline MarioTruta Novice  
  Friday 25/02/2011, 23:29

  Serio niekiedy płakać się chce jak się czyta niektóre komentarze 1.Dużo błędów popracujcie nad ortografią smiley.2.Nie umiecie liczyć(Serio smiley)smiley.3.Kenny to bardzo dobra karta nie ma co narzekać ale ta karta tylko dla kolekcjonerów nightmare bo będzie miała SoB mówicie SoA w albity a nie prawda zazwyczaj karty z SoA w albity mają cenę większa od Kenny 'ego. A co do tego liczenia to ktoś podał takie działanie: ,,3(Kenny)+2(Fury)+1(Timber)= 12HP dla ciebie i 6 obrażeń czyli 21 punktów różnicy" :/ e a nie przypadkiem 18 smiley.

 • avatar

  offline Agish Imperator  
  Sunday 24/04/2011, 13:18

  Co tu dużo pisać, gram i polecam. W elu wyciągam deckiem z Kenny 1300+, jeśli mam czas grać. Raczej nie używam jej do bleffu. czasem wystarczy w 1rundzie walnąć nim z furia i wygrana moja. Nie raz już wygrywając tylko nim wygrałem cały pojedynek, pomimo małej mocy. Kenny nie jest kartą w która daje sie 2-3pillz! On służy do przyładowania 5-8pillz+ furia.

 • avatar

  offline JediCat CR Novice Najlepsi Jedi
  Sunday 16/10/2011, 21:44

  według mnie powinni usunąć polską wersje ur w napisach bo to jest straszne oni albo spam kroju "smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley" albo porównują do innych klanów albo piszą 1 rzecz 10000 razy np. z timberem daje 12 życia rzygam tym!!

 • avatar

  offline Banan71 Senior  
  Wednesday 12/09/2012, 20:25

  Jak by mało było tych cr u nightmare ...

 • avatar

  offline Uxoh56 Guru  
  Friday 14/12/2012, 15:11

  Karta fenomenalna, nie ma lepszego uzdrowiciela smileysmileysmiley

 • avatar

  offline kuba895 Senior  
  Sunday 23/12/2012, 19:22

  Jest w stanie zrobić potężnego Lifegapa . Sam wszelakosz posiada 3 obrażenia lecz z fury i timberem będzie miał ich 6 (3+2+1=6) A jeszcze raz przypatrzmy się jego umiejętności +"2 Życie Na Obrażenie" a z 6 obrażaniami to 12 żyć (6*2=12) Podsumowując Kenny CR Może zadać lifegapa o mocy wynoszącej 18 (6 żyć zabierze przeciwnikowi a nam doda 12 (6+12=1smiley)
  Warto zainwestować w te karte o ile nie jesteśmy z góry skazani na przegraną i nie należy używać tej karty w pierwszych 2 rundach gdyż łatwo przewidzieć przeciwnika .

 • avatar

  offline Carmellek Senior  
  Monday 20/12/2010, 16:29

  Doskonała karta smiley Świetna umiejętność - 2 hp za 1 DMG. Z Timberem i furią... 6 DMG + 12 hp dla Ciebie... czyli jakby 18 hp +

 • avatar

  offline ashin Guru domowi wojownicy
  Wednesday 29/12/2010, 12:24

  a tam przesadzacie z tym Kenny 'm. Ma 6 mocy jak ktoś wspomniał łatwo ją przebić. Oczywiście jest bardzo dobry i ma ciekawą zdolność sam w sobie robi różnice 9 punktów życia, ale zablokuj mu umiejętność? Daj kilka pillzów i blokuj go? Albo nawet ochroń swój bonus! I już Kenny leży i kwiczy jak zarzynana świnia. Jest to karta owszem dobra i ciekawa, ale nie warta 10k! Góra 5 i to naprawdę głęboko bym się zastanowił czy nie wybrać Ieleny, której szanse na zwycięstwo są większe, a w tego typu klanach liczy się jednak przewaga.
  Ja bym jej tak nie przeceniał jednak smiley

 • avatar

  offline Akeem PL Titan  
  Saturday 19/02/2011, 01:16

  Wszystko zalezy kiedy bedzie uzyty!!! Wystarczy przyoszczedzic pilz i uzyc go na koncu, co z tego ze przez 1-2 rundy ktos nam zabiera zycia? o ile wiemy ze nie zabierze nam wszystkich warto oszczedzic. Poza tym do dobra karta dla blefu. Wystarczy 1 pilz zaczynajac runde i tylko patrzeć, jak przeciwnikowi umykają pilzzy na blokowanie. Warta swojej ceny.

 • avatar

  offline zoombemean Novice  
  Wednesday 01/02/2012, 12:00

  Kenny to jedna z najlepszych kart w całej grze.Wprost idealna do ELO czy innych typów rozgrywek. Jeśli damy Kenowi fure i wygramy nim to robimy różnicę 13 żyć.Taką stratę przeciwnikowi będzie bardzo trudno odrobic a co ważniejsze niebędzie w stanie wygrac.Moim zdaniem ta karta powinna być warta 2razy tyle.Naprawdę polecam gorąco.