Having only just arrived in town, Hula and her sister Twyh were taken on by Betty who opened the doors of the Pink Club to them, but after a dozen or so shows the two sisters were spotted by Eve who convinced Boris Cr to hire them. Ever since, Betty has sworn to get her revenge on the Freaks and in particular on the two sisters.
Ability

Ability

Poison 2, Min 3
If Hula wins the round, at the end of each of the following turns the opponent will lose 2 Life point(s) if he/she has more than 3 Life point(s).
Clan bonus

Clan bonus

Poison 2, Min 3
If Freaks wins the round, at the end of each of the following turns the opponent will lose 2 Life point(s) if he/she has more than 3 Life point(s).
 • picture
  FreaksHula
  starstar
  5
  1
  Unlock ability at starstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksHula
  starstar
  7
  1
  Poison 2, Min 3
  Poison 2, Min 3
Freaks
Freaks Freaks
68 characters
missions icon 25 missions
Clan's bonus Poison 2, Min 3
Having been around in Clint City since anyone can remember, the Freaks Circus offers unbelievable daytime shows for you and your kids, including fire breathers, knife throwers, big cats and magicians! But when night falls, the show turns into something quite different which, let’s just say, is not recommended for the weak at heart… Come see the Freaks; you're in for a big surprise!!!
 • avatar

  offline Hellewacht Guru  
  Tuesday 01/03/2011, 19:52

  Karta nie jest taka sobie jak pisze Elessar Galen.

  Dlaczego? Ma tylko 2*, aż 7 pkt mocy i jej głównym zadaniem nie jest trafienie przeciwnika tym jednym punktem obrażeń, ale zatrucie. No i tutaj zonk: SoA jej nie zatrzyma, SoB również. A ile osób ma Leviatonn Dieter czy Glorg w decku? Na pewno nie każdy, więc uważam, że karta warta uwagi, bo SoA jej nie robi NIC, SoB również. Dopiero ich zestawienie może ją zatrzymać, dlatego przeciwnik wiele zrobi, żeby ją zatrzymać. A jeśli będzie miał blockera typu Glorg, to wystawi go i tym samym odblokuje nam możliwość skorzystania z innej karty, która bazuje na swojej umiejętności i bonusie prawda? Więc należy 3 razy pomyśleć, zanim się napisze komentarz. Umka robi właściwie to samo jakby pisało "Ochrona: Bonus" prawda? Ale wtedy spalalibyście się nad tą kartą jak nie wiem co smiley . Taka trochę hipokryzja nie sądzicie? smiley

  Ja daję tej karcie mocne 8/10 - bardzo fajna 2* jeśli chodzi o ten klan smiley

 • avatar

  offline Simsoholic Master Kings Age
  Sunday 16/01/2011, 22:49

  Hula
  Klan: Freaks
  Umiejętność: Trucizna 2, min 3 Bonus: Trucizna 2, min 3

  Hula jest kartą według mnie ciekawą... mam ją i świetnie się sprawuje. smiley Moc jak na 2* jest całkiem spora, a ilość obrażeń wynagradza trucizna smiley Polecam ją, gdyż zajmuje mało miejsca i nadaje się do ELO. Takie karty jak Dieter czy Glorg robią z tej karty dziadostwo, jak z większości innych kart. Oceniam ją 7/10 smiley

 • avatar

  offline Arashi14 Titan  
  Monday 07/11/2011, 19:43

  Hula znakomicie nadaje się do halfa, ponieważ załóżmy że mamy w ręku 3 karty z jakiegoś innego klanu niż freaks i jedną karte z freaks, cóż bonus z trucizną tu nie zadziała chyba że tą kartą jest Hula, dlatego właśnie podwójna umiejętność huli jest tu bardziej przydatna niż ochrona bonusu.

 • avatar

  offline Meiki-Raven Master  
  Tuesday 02/04/2013, 09:28

  Hula
  ** | Freaks | 7/1 |Trucizna 2, Min 3 |

  Umiejętność Huli świetnie współgra z jej bonusem, ludzie ją cisną jakby miała 5 gwiazdek, a to tylko 2 gwiazdkowiec! Najbardziej zachwyca mnie jej łączna trutka, a kiedy zadziała w raz z inną kartą z klanu potrafi zrobić prawdziwy terror w elo! Jej chyba jedyną wadą są obrażenia, tylko 1 a mogło by być 2, a z 3 na pewno wyszło by z 2*! No ale trudno się mów. Artwork mi się wyjątkowo podoba! Cena jak na taką potęgę jest naprawdę dobra, w momencie pisania 1300!

  Ocena końcowa 9/10

  Jak będziesz miał kasę kup koniecznie!

 • avatar

  offline Elessar Galen Titan UndertakeR TeaM
  Tuesday 25/01/2011, 16:58

  Karta za słaba i za droga (jak na razie 1100 C to za dużo - nawet z misją - bo misja tylko punktowa - a i łatwo ją wykonać)

  Trucizny się nie kumulują (sorry Simsoholic i FightForBorn najpierw pograjcie nią a dopiero się wypowiadajcie bo wprowadzacie ludzi w błąd)

  Jest to karta przydatna tylko przeciwko stoperom umiejętności lub bonusu - osobiście jestem zawiedziony tym że w sumie nie zadaje 4 obrażeń od trucizny - np. u Scopica lub Eduardo bonus klanowy się sumuje i karty dają wówczas + 4 życia, więc tutaj też tak powino być!!! Karta by była wtedy extra, a tak - ktoś spartolił sprawę i jest taka sobie.

 • avatar

  offline SonGoku626 Novice Dark Fighters Academy
  Thursday 10/03/2011, 20:26

  slaba liczyłem na trucizne 4, a tu tylko 2

 • avatar

  offline Allistdead Imperator  
  Friday 15/04/2011, 17:54

  Grrrrrrr!!! smiley Ale się naciąłem. Myślałem że trutka się kumuluje a tu... Powinno być napisane ochrona bonusu ot co. Dowcipniś co tworzył tą kartę powinien dostać po uszach za wprowadzanie w błąd. Sama karta jest całkiem, całkiem o ile używamy jej w pierwszej rundzie ale na dobitkę się nie nadaje.

 • avatar

  offline Adikusu Master  
  Friday 06/04/2012, 01:35

  Ludzie ... czytajcie ... trucizny się nie kumulują. Nie ma 4 obrażeń na turę, tylko 2. Ochrona bonusu w umiejętności? Tak jak pisał ktoś wyżej, jakby była, to w grę nie wchodziłoby stosowanie trucizny, nie mając innych Freaks'ów w decku. Reasumując, karta dobra do half-decków (4 Freaks + 4 karty z innego klanu): gramy albo 2 Freaks, dwoma innymi, 4 Freaks, 4 innymi, lub 3 Freaks i 1 innym lub 3 Innymi i 1 Freaks. Jeśli wybierze nam ostatni wariant i kartą Freaks będzie ta karta, i tak szansa na zatrucie będziesmiley

 • avatar

  offline R.B. Master  
  Tuesday 14/12/2010, 07:32

  Tylko jest małe ale: ma niski atak... Bardziej przydatny jest Ironfield, a ja osobiście lubię w tej roli Esmeraldę. Do zatrucia potrzebna jest silna karta... I tak ofiara przez 3 rundy nam sie wykrwawi: Ironfield: 2 obr+2x3 trucizny (a raczej 2x2+1 bo potem nie wchodzi). Nie wiem skąd ta nagła fascynacja... Ma ten sam minus co jej siostra: zbyt wyżyłowany bonus, za mało mocy.

 • avatar

  offline Markus Ultimus Master Rivals
  Wednesday 09/02/2011, 15:49

  karta bardzo fajna nawet gdy ktoś zblokuje twój bonus to ma jeszcze umiejętność szkoda tylko że łącznie nie zadaje 4 obrażeń truciznąsmiley

 • avatar

  offline Vortex XL Senior  
  Friday 18/02/2011, 17:46

  smileysmileysmileysmileysmileysmiley
  Stoch vs. Hula smileysmileysmiley

 • avatar

  offline macioUR Senior  
  Sunday 20/02/2011, 13:44

  cena za duża a tak to dobra na 1 runde

 • avatar

  offline DragoBoss Senior  
  Tuesday 22/03/2011, 15:04

  Bardzo dobra karta (http://fc07.deviantart.net/fs51/i/2009/284/d/3/Hula_by_Urban_Rivals.jpg)

 • avatar

  offline Emdiel Hero  
  Saturday 26/03/2011, 13:30

  ta karta drwi se z większości Piranas,Nightmare,GHEIST,Roots bo po prostu i tak jedna trucizna w większości przypadków wejdzie smiley

 • avatar

  offline Kubszym Hero  
  Tuesday 29/03/2011, 17:20

  Emdiel a co powiesz na np. Dieter ?? smiley