On board ship Ector is in charge of what is arguably the most important and problematic job of all : managing the rum supplies. All it takes is a minor miscalculation on his part for them to set out to sea with too little rum and for full scale mutiny to break out. In order to restore order Bloodh is then obliged to "part company" with some of the crew members (needless to say, in the middle of the ocean).
Ability

Ability

- 4 Opp. Life Min 3
If Ector wins the fight, the number of Life points of the player controlling the opposing character will be reduced by 4, or up to a minimum of 3.
Clan bonus

Clan bonus

Stop Opp. Bonus
The opponent’s clan Bonus, if activated, is cancelled.
 • picture
  PiranasEctor
  starstarstar
  4
  1
  Unlock ability at starstarstar
  Stop Opp. Bonus
 • picture
  PiranasEctor
  starstarstar
  6
  1
  Unlock ability at starstarstar
  Stop Opp. Bonus
 • picture
  PiranasEctor
  starstarstar
  7
  2
  - 4 Opp. Life Min 3
  Stop Opp. Bonus
Piranas
Piranas Piranas
65 characters
missions icon 26 missions
Clan's bonus Stop Opp. Bonus
After scouring the oceans of the globe for many a long year, Captain Bloodh's Piranas have finally cast anchor in town – time to stretch their legs out a bit and let their hair down! Noisy, aggressive and thieving (well, they are pirates after all), they’ve been quick to make enemies, and the odd friend. But all in all, they’re having such a good time, they’re in no hurry to head back to sea.
 • avatar

  offline UM_Moose Hero  
  Thursday 28/10/2010, 13:53

  Ector
  7/2 Umiejętność: -4 życie przeciwnika min. 3
  Bonus: Stop bonus przeciwnika

  Ector, choć jest niepozornym common'em (zwykła karta) ma w sobie duży potencjał. Może niespodziewanie "ugryźć" ci 6 życia, co daje sporą przestrzeń i ułatwia wygranie meczu. Z uwagi na obecność Tyd'a oraz Smokey'a Cr (albo nawet Ulricha, choć to DR), cena Ectora, będzie mała. Polecam gdy nie ma funduszy na Smokey Cr smiley

  Zalety:
  -Fajna umiejętność !
  -Potrafi w połączeniu z 6-obrażeniową kartą, zrobić 2.H.KO.

  Wady:
  -Kart z SoA w umiejętności niszczą tą kartę, czyniąc ją praktycznie bezużyteczną.
  -Hmmm...wygląda dość nędznie, typowy common smiley

  Ocena ogólna: 7.5/10 Zapewne znajdzie się kilku fanów tej karty, choć osobiście wolę Tyd'a albo Smokey'a Cr smiley

 • avatar

  offline (Faust) Novice  
  Saturday 23/10/2010, 22:04

  Nie wiem nawet czy przypadkiem ta karta nie jest lepsza od Tyd-a. Oczywiście bardzo wiele zależy od sytuacji, ale jednak... Po tej karcie wiele kart może robić K.O z Fury, użycie go też w drugiej kolejności jest świetne bo sprowadza życie przeciwnika do 3, więc i znów Tula czy Reath mogą robić K.O i jeszcze jedna rzecz DR! DR zjadają piranie i to bardzo. A teraz mamy kartę która nawet w walce z Uranus wali za 5 ^.^

  Jak dla mnie, to kolejna prześwietna 3* dla Pirani która była długo oczekiwana i okazała się niezwykle przydatna (wraz z Ectorem nabiłem 1400 elo) najlepiej współpracuje w mini-half-deck czyli np. 3 razy po 3* i Tula/Hawkins, albo Tyd, Ector, Tula, Hawkins : o )
  Świetne supportery, a zostawiają MASĘ miejsca na drugą połówkę.

 • avatar

  offline SzAjbAQ Hero ELITE NATION
  Saturday 23/10/2010, 12:28

  Ector
  Ta karta jest wg mnie odzwierciedleniem Pana w inny sposób z tym że obaj robią life gapa na 6 życia ale inaczej. Długo oczekiwana przezemnie karta patrzyłem na pana i porównywałem do rhed i mówiłem sobie czemu nie dadzą jakiejś dobrej karty do pirani która zrobi wkońcu jakiegoś sensownego dmg która nie ma 5gwiazdek. Możecie mi wypomnieć deadeya ale on ma bardzo dużo wad nie może mieć przewagi na kartą która ma 6 powera bo tylko zmniejsza go do swojego poziomu jednak jest dobry na mone bo obie karty będą miały 4 powera jednak nie o tym chciałem napisać. Piranie w końcu będą mogły wrócic do mono pirani dostając kartę 3* (cały czas mi brakowało kogoś na miejsce smokeya cr) a ta karta ma możliwość zrobić 6 dmg.
  Karta będzie za niedługi czas tania jak barszcz z torebki bo jest common i długo jeszcze bedzie w new bloodzie.
  Ogólnie oceniłbym ją na 4/6 na 5 nie zasługuje z powodu wrażliwości na soa jednak może jeszcze wygrać robiąc smutne 2 obrażenia jednak dając jej 3 obraziłbym tego pirata od rumu.
  Karta na zastępstwo smokeya nie przebija tyda ale czemu nie używać obu w połączeniu z tulą ulrichem albo z raethem?

 • avatar

  offline Cokolwiek Guru  
  Thursday 24/02/2011, 13:48

  Ehh, piranie mają tak dużo grywalnych trójek, że ciężko się zdecydować, którą włożyć do tali pod ELO. Elcor jest jedną z takich kard, jednak w jego przypadku użyteczność jest dodatkowo dosyć zależna do listy banów.

  Elcor

  Plusy:
  >Realnie 7/6. Statystyki te lokują tą kartę mniej więcej na równi z Tyd 'em (chociaż obydwie spełniają różnej role) i ponad np. Rhed
  >7 mocy to liczba idealna dla piratów. Przy abi Elcora to wystarczająco dużo, by być w stanie włożyć to swoje 6 dmg i odpowiednio mało, by nie zarwać bana na ELO
  > SoB: niweluje słabość Elcora na SoA Nightmare + resztę nie tak bolesnych bonusów
  >Cena: Elcor, w momencie pisania przeze mnie tego komentarza, jest 122,5 razy tańszy od Smokey Cr. I nie ma bana na ELO.
  jest więc faktycznie dostępny dla każdego gracza.
  >4 z 6 damage Elcora wypływa z ability. Stanowi więc idealną kontrę na wszystkie redukcje obrażeń. Osobiście, upewniam się, że mam Elcora w decku za każdym razem, gdy Uranus jest odbanowana. Nie wiem, co jest dla graczy Sakrohm najbardziej irytującą rzeczą w tej grze, ale Elcor na pewno jest na tej liście wysoko
  >Działa zarówno w deckach mono, jak i mieszanych

  MINUSY
  >Wrażliwość na SoA. U Elcora o tyle bolesna, że jego największa konkurencja, czyli Tyd jest na SoA odporna. Ale kto powiedział, że nie można grać obydwoma?
  >min.3 na 4 damage Elcora sprawia, że jego użyteczność spada z każdą kolejną turą. O ile na ELO aż tak to nie boli, ze względu na mniejszą ilość obrażeń latających na wszystkie strony i większą pulę hp, to w T2 Elcor jest tak naprawdę użyteczny w pierwszych dwóch turach gry
  >Duża konkurencja, szczególnie w mono piraniach. Tyd, Ulrich, Ector i Taljion - wszystkie te karty są mniej więcej tak samo przydatne i pominięcie jednej czy dwóch z nich jest na prawdę ciężką decyzją.
  >6 obrażeń niezbyt pasuje do Piranii w T2. Bez fury Elcor jest w stanie doprowadzić do 2HKO tylko z Blood 'em, Katan i Deadeye 'm, przy czym wszystkie te karty są rzadko używane ze względu na inne ich odpowiedniki. (pominąłem karty z damage większym, niż 6, bo zgrywają się one z innymi, łatwiejszymi do opalenia kartami jak np. Dhalia, czy Sting)

  OCENA:
  9/10 w ELO
  6/10 w T2

  W obecnych warunkach i cenie 250 Clinzów, Ector jest najlepszym zakupem dla graczy rozpoczynających grę piraniami i posiadających niewiele funduszy. Jest także niemalże obowiązkowy dla każdego, kto poważnie myśli o dobrej tali do ELO. W T2 jego przydatność znacznie spada, głównie przez mniejszą ilość życia ograniczającą jego przydatność często do dwóch pierwszych tur.

 • avatar

  offline Kensoi Master Legendarny Siwiag
  Saturday 08/10/2011, 21:07

  Karta stworzona do elo smiley

 • avatar

  offline Perfekcyjny Imperator Raven's Crew
  Sunday 25/11/2012, 21:15

  Jak na prezent w najtańszej paczce za kredyty jest gicio smiley

 • avatar

  offline Cw4lk3r Senior Urban Hooligans Crew
  Tuesday 21/12/2010, 14:43

  nie zle staty dobra umiejetnosc i blocker zarazem..
  polecam bardzo.. warto miec w kolekcji

 • avatar

  offline 007PL Senior  
  Tuesday 21/12/2010, 14:41

  jak dla mnie to 7/10

 • avatar

  offline dzik8118 Veteran  
  Friday 24/12/2010, 13:53

  suppppppppppppppppppper precz z obniżaniem obrażeńsmiley

 • avatar

  offline Pandaxvx Senior  
  Saturday 08/01/2011, 10:27

  karta dobra jak przeciwnik nie ma karty z soa smiley

 • avatar

  offline wawryn96 Senior Scoiatael
  Monday 17/01/2011, 16:28

  kto sprzeda takiego za 140 pilnie potzszebny
  smiley

 • avatar

  offline Xynster Imperator  
  Friday 22/10/2010, 16:39

  brzydal z niego smiley

 • avatar

  offline bakuganSupepl Senior  
  Friday 28/01/2011, 16:37

  ja go kupiłem dzisaj i go pszetestujesmiley nara zie oceny nie stawiam ?/?smiley

 • avatar

  offline Pan_demolka Senior  
  Friday 28/01/2011, 23:46

  Dobra i Tania .Nic dodać nic ująć smiley

 • avatar

  offline EmAGIK Novice Kill Em All
  Tuesday 01/02/2011, 21:13

  kupa śmiechu bo zbieram Bangers dość tani a zarazem efektywny klan ale jak widze ludzi którzy mnie rozwalają Piranas i mają karty takie jak ta to mi sie płakać chce bo wydają mało kasy a ta karta dobra na elo i to bardzo prawie w każdym decku na elo a kosztuje aby 250 clintz daje jej 9/10