As the public was beginning to tire of Maciej’s show, Boris Cr decided he should breathe new life into it by hiring a sexy young assistant known as Pyro. Unfortunately for Maciej, the young Pyro has rapidly shot to fame and Boris has been left wondering if maybe the two shouldn’t swap roles.
Ability

Ability

Defeat: Recover 1 Pillz Out Of 2
If Pyro loses the fight, at the start of the next round the player controlling Pyro will receive 1/2 of the Pillz placed on Pyro, rounded down to the nearest unit, with a minimum of 1.
Clan bonus

Clan bonus

Poison 2, Min 3
If Freaks wins the round, at the end of each of the following turns the opponent will lose 2 Life point(s) if he/she has more than 3 Life point(s).
 • picture
  FreaksPyro
  starstarstarstar
  4
  1
  Unlock ability at starstarstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksPyro
  starstarstarstar
  5
  2
  Unlock ability at starstarstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksPyro
  starstarstarstar
  6
  3
  Unlock ability at starstarstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksPyro
  starstarstarstar
  7
  5
  Defeat: Recover 1 Pillz Out Of 2
  Poison 2, Min 3
Freaks
Freaks Freaks
68 characters
missions icon 25 missions
Clan's bonus Poison 2, Min 3
Having been around in Clint City since anyone can remember, the Freaks Circus offers unbelievable daytime shows for you and your kids, including fire breathers, knife throwers, big cats and magicians! But when night falls, the show turns into something quite different which, let’s just say, is not recommended for the weak at heart… Come see the Freaks; you're in for a big surprise!!!
 • avatar

  offline (Faust) Novice  
  Saturday 04/12/2010, 16:06

  Pyro
  Moc: 7
  Obrażenia: 5
  Umiejętność: Defeat: Recover 1 pillz out of 2 (W razie przegranej zwraca nam połowę pilli jaką na nią wydaliśmy)
  Bonus: Trucizna 2 min. 3

  Zalety:
  -Świetny Artwork, tak świetny że niektórzy zawyżają swoje oceny i komentarze na temat Pyro, jakby to była żywa kobieta która da się poderwać.
  -Ciekawa umiejętność, mogąca przydać się w konkretnych sytuacjach.
  -5 Obrażeń, jak na Freaksa bardzo przyzwoicie.

  Wady:
  -Brak czegokolwiek co w jakikolwiek sposób wspierałoby szansę na wygranie tej karty. Zmierzmy się z tym, nie mając SoA Oshitsune, Randy czy nawet 1* Massiv sprawia nam poważne trudności, nie mając SoB Rescue, Montana i All Stars zrobią z tej karty sieczkę, nie mając nawet atak manipulacji czy manipulacji mocy nie osłabimy karty przeciwnika i Rowdy może nam spokojnie wyskoczyć z 50 ataku. Przykładowo:
  Pyro żeby pokonać Rowdyego 50 ataku potrzebuje 56 ataku czyli 7 pigułek, 50 ataku Rowdyego kosztuje 4 pigułki.
  Reasumując kartę po prostu łatwo sprowokować do wydawania masy pigułek, a czasem wygrana nią może oznaczać dla nas przegraną całej walki.

  -Umiejętność działa wyłącznie kiedy przegramy i wybaczcie ale 4* za kartę do przegrywania to o wiele, wiele za dużo. Strategia Olga + 1 wolna tura + Pyro na Fury? Przebijając się Olgą z MINIMUM pigułek czyli trzema, zostanie nam na Pyro 9 czyli 49 ataku i furia. Tak, wielka radość że jak przegramy to i tak zwróci nam 4 pigułki. (tak dokładnie tyle, nawet nie 6 jak w przypadku Vortexa) Zapominamy jednak o HP, to da przeciwnikowi wsadzić nam dwa ciosy czyli możliwe K.O, a jeśli ma DR-a psuje to też trick z Pyro.

  -Karta mogłaby by być dobrą zaczynającą kartą, ale niestety gdyby ona była dobra, Olga byłaby boska pod tym względem.

  -Ogromna konkurencja innych 4*. Bogdan, Grudj, Wolfgang to zdecydowanie lepsze od niej karty. Maciej i Crassus to z kolei karty które się z nią zrównują. A ponieważ żadna z tych kart nie jest od Pyro droższa, (na chwilę obecną każda jest tańsza), oraz fakt że żadna z powyższych nie jest CR-em, oraz że żadna nie jest Elo-Banned, nie ma sensu wstawiać do decku Pyro (chyba że ktoś zakochał się w Artworku) skoro mamy już taką ładną gamę 4*.

  -Mało solidna moc 7 (All Starsy robią z nas 5) niczym nie wspierana. Taki Toro ją masakruje (okey on masakruje wielu) dlatego dla lepszego porównania, masakruje ją też Jessie z All Starsów.

  -4 gwiazdki. Gdyby Pyro byłaby kartą 7/3 z 3* ocena byłaby o wiele wyższa, a tak niestety nie można nic wskórać.

  Komentarz odnośnie karty:
  Ładnie opakowana, ale niestety nie tak dobra jakby wielu chciało. Umiejętność która działa tylko w ramach przegranej oraz bonus który w żaden sposób nie wspiera szans na przebicie się niestety w ogóle z sobą nie współgrają. Widzę masę sytuacji gdzie Pyro obrywa od kart jak Gil w pierwszej rundzie, bądź nadziewa się na Veenyle w drugiej. Gdyby tego było mało Wolfgang z tego samego klanu mający dokładnie tyle samo statów jest o wiele lepszą kartą "przegrywającą" bo zjada aż 4 obrażenia oraz jest uważany za kartę w którą pigułek nie damy, przez co nie dość że łatwo się nim przebić, to jeszcze czyni on cios przeciwnika o wiele mniej ambitnym. A odwołam się do strategii Freaksów, która polega na tym że przeciwnik planuje zbić nam HP poniżej 3. I Pyro chcąc nie chcąc, mu to zadanie w pewien sposób ułatwia co jest niestety jak dla mnie niewybaczalne.

  Ale ma za to piękny artwork i w myśl zasady "są cycki, jest główna" wielu zawyża jej ocenę. Ja jej dam 7/10. Nie jest zła, jest absolutnie grywalna, ale nie wybija się w żaden sposób ponad poziom.

  Głosuj na zielono, jeśli uważasz że recenzję powinny być obiektywne.
  Głosuj na czerwono, jeśli uważasz że recenzję powinny być subiektywne, a ocena zależna od tego czy postać pokaże sutka na ostatnim lv, czy nie.

 • avatar

  offline HotShot888 Guru  
  Thursday 13/01/2011, 17:54

  Zalety:
  -Cycki...

  Wady:
  -...Zasłonięte

 • avatar

  offline SilwterAdasko Titan  
  Wednesday 08/12/2010, 13:28

  Bo wy się nie znacie na taktyce smiley Cała wartość tej karty to rozproszenie przeciwnika cycem smiley

 • avatar

  offline UM_Moose Hero  
  Saturday 04/12/2010, 15:23

  Pyro 7/5
  Umiejętność: Porażka: odzyskanie 1 pillz z 2
  Bonus: trucizna 2, minimum 3

  Co do umiejętności Pyro: jest nowa i nie nowa. Nowa dlatego że żadna karta nie ma jeszcze 1 pillz z 2, ale mają 2 pillz z 3. A teraz do rzeczy...
  Bardzo lubię grać z Freaksami, dlatego grzechem było by z niej nie skorzystać. Aczkolwiek chciałbym powiedzieć coś do wszystkich nowych graczy: nie zaczynajcie grać z Freaks, klan wymaga włożenia taktyki, której nabywa się z czasem, także nie polecam Freaksów jako klan startowy.
  Jej staty (7/5) są w porządku. Bardzo dobrze zagrać nią z większą ilością pillz, żeby porządnie przeciwnika zatruć, ale w przypadku przegranej, odzyskać kilka pillz i zrobić z nimi dalszy użytek+ zwiększyć przewagę pillzów nad oponentem. Co jak co, ale mieć np. o 6 pillz mniej od przeciwnika, to zdecydowanie robi niekorzystną różnicę i trudniej jest wygrać.
  Pyro na pewno znajdzie swoje miejsce na Type 1 oraz ELO. Szczególnie na ELO, ponieważ przewiduję częstsze banowania Bogdana na przyszłość.

  Zalety:
  -Oryginalna umiejętność
  -kolejna dobra 4* karta !
  -Wyważone obrażenia.
  -Będzie miała branie, gdy zbanują Bogdana.
  -Artwork !!! smiley

  Wady:
  -Troszkę jej brakuje do ideału jakim jest Bogdan.

  Ocena ogólna: 9+/10 Freaks rośnie w siłę smiley

 • avatar

  offline Bushidou_PWM Titan  
  Saturday 04/12/2010, 20:40

  Nie powiedziałem, że tyczy się to wszystkich Freaks. Stwierdziłem, że pewne rzeczy, które napisałeś tyczą się większości kart z tego klanu. Olga czy Bogdan to świetne karty. Esmeralda to kwestia preferencji na temat co kto woli z 2* freaks, ale najczęściej akurat ją wybieram samemu (choć teraz używam Hula). Jeśli oceniać Pyro pod kątem karty, a nie klanu, to masz sporo racji. Ja akurat jej teraz używam. jest przydatna/grywalna, ale dla większości osób Wolfgang, Bogdan czy Grudj to lepsze wybory. Napisałeś jedną z bardziej obiektywnych i lepszych recenzji karty jaką tutaj widziałem. Chwała Ci za to! Ale...!

  Jeśli jednak mówić o pyro jako karcie Freaks i plusach i minusach z tego wynikających, to nie odkryłeś Ameryki. Tylko dwa freaks nie są wrazliwe na All Stars. Większość schodzi na moc 5 i mniej. Tak samo większość z nich ulega Gil w pierwszej rundzie, sporo nadziewa się na Veenyle 2 drugiej itd. Bonus nie pomagający w walce? Było przerabiane setki razy. wrażliwość na manipulacje mocą/atakiem? Również. Dlatego zwróciłem na to uwagę. To akurat bolączka/cecha wspólna całego klanu, a nie tylko Pyro.

 • avatar

  offline Czuzen Imperator Kill Em All
  Wednesday 08/12/2010, 13:52

  SilwterAdasko nie mów tego na głos bo teraz będą temu przeciwdziałać, zamykając oczy smiley

 • avatar

  offline MaciejW Senior PABLO
  Saturday 02/04/2011, 20:19

  Wymiata na ELOsmiley

 • avatar

  offline Kartonman_99 Senior  
  Sunday 30/10/2011, 14:23

  polecam postaćsmiley

 • avatar

  offline Aga89 Veteran  
  Tuesday 13/12/2011, 15:26

  I co z tego że na karcie są cycki? Jako kobieta oceniam artwork na średni - jakoś nie powala na kolana. Grałam z kilkoma osobami mającymi ją w zestawie i zawsze leżała + blokada umiejętności i jest zupełnie nieprzydatna. A poziom komentarzy u nie których żenujący.

 • avatar

  offline tuji mizuki Senior  
  Saturday 19/03/2011, 12:08

  jak na freaks to dobrasmiley

 • avatar

  offline najkelp Senior  
  Saturday 08/12/2012, 20:48

  ………………….._,,-~’’’¯¯¯’’~-,,…………………………………………………………
  ………………..,-‘’ ; ; ;_,,---,,_ ; ;’’-,…………………………….._,,,---,,_………………
  ……………….,’ ; ; ;,-‘ , , , , , ‘-, ; ;’-,,,,---~~’’’’’’~--,,,_…..,,-~’’ ; ; ; ’-,……………
  ……………….| ; ; ;,’ , , , _,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯’’~’-,,_ ,,-~’’ , , ‘, ;’, …………
  ……………….’, ; ; ‘-, ,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-, , , , , ,’ ; |…………
  …………………’, ; ;,’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-, , ,-‘ ;,-‘…………
  ………………….,’-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-‘ ;,,-‘…………..
  ………………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;__ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,’……………..
  ………………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’¯: : ’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; _ ; ; ; ; ;’,……………..
  ……………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;| : : : : : ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’¯: ¯’’-, ; ; ;’,…………….
  …………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,_: : _,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | : : : : : ; ; ; |……………
  ……………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-,,_ : :,-‘ ; ; ; ;|……………
  …………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,,-~’’ , , , , ,,,-~~-, , , , _ ; ; ;¯¯ ; ; ; ; ;|……
  …………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’ , , , , , , ,( : : : : , , , ,’’-, ; ; ; ; ; ; ; ;|………
  ……….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’, , , , , , , , ,’~---~’’ , , , , , ,’ ; ; ; ; ; ; ; ;’,……..
  …….,-‘’ ; _, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’~-,,,,--~~’’’¯’’’~-,,_ , ,_,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,………….
  ….,-‘’-~’’,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; | . . . . . . ,’; ,’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,_ ; ‘-,………..
  ……….,’ ; ;,-, ; ;, ; ; ;, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ;’, . . . . .,’ ;,’ ; ; ; ;, ; ; ;,’-, ; ;,’ ‘’~--‘’’………
  ………,’-~’ ,-‘-~’’ ‘, ,-‘ ‘, ,,- ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ‘~-,,,-‘’ ; ,’ ; ; ; ; ‘, ;,-‘’ ; ‘, ,-‘,……………..
  ……….,-‘’ ; ; ; ; ; ‘’ ; ; ;’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’-,,_ ; ; ; _,-‘ ; ; ; ; ; ;’-‘’ ; ; ; ‘’ ; ;’-,…………..
  ……..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;¯¯’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-,……….
  ……,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,…….
  …..,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|..’-,_ ; ; ; , ; ; ; ; ; ‘,…..
  ….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’’,-~’ ; ; ; ; ; ,’…..
  …,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;’~-,,,,,--~~’’’’’’~-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…..,-~’’ ; ; ; ; ; ; ,-‘……
  …| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘……..
  …’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,’….’, ; ; ; ; _,,-‘’…………
  ….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’~~’’¯………………
  …..’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;_,,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘…………………………….
  ………’’~-,,_ ; ; ; ; _,,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘……………………………..
  ………..| ; ; ;¯¯’’’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,,-‘……………………………….
  ………..’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘…………………………………
  …………| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|…………………………………..
  …………’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ~-,,___ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,………………………………….
  ………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘….’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,…………………………………
  ………..,’ ‘- ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’……….’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,………………………………..
  ……….,’ ; ;’ ; ; ; ; ; ; ,,-‘…………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,……………………………….
  ………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’…………………’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; |……………………………….
  ……..,’ ; ; ; ; ; ; ;,,-‘………………………’’, ; ; ; ; ; ; ; ; |………………………………
  ……..| ; ; ; ; ; ; ;,’…………………………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’……………………………….
  ……..| ; ; ; ; ; ; ,’………………………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,’’………………………………..
  ……..| ; ; ; ; ; ;,’……………………….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘………………………………….
  ……..’,_ , ; , ;,’……………………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘……………………………………
  ………’,,’,¯,’,’’|……………………….| ; ; ; ; ; ; ; ; ‘--,,………………………………….
  ………….¯…’’………………………..’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~,,…………………………….
  ……………………………………………’’-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~-,,……………………….
  ………………………………………………..’’-, ; ; ; ; ; ,,_ ; ;’-,’’-,……………………..
  …………………………………………………..’, ; ; ; ; ; ; ‘-,__,--...........................
  ……………………………………………………’-, ; ; ;,,-~’’’ , ,|, |……………………
  ………………………………………………………’’~-‘’_ , , ,,’,_/--‘……………………
  …………………………………………………………….’’~-~’……...............

 • avatar

  offline UM_Moose Hero  
  Saturday 04/12/2010, 16:53

  Chciałbym zauważyć, że komentarz Sweet'a jest OK, ale komu to się chce czytać...smiley

 • avatar

  offline sliski bodzio Senior Konter na śmiecie
  Sunday 13/03/2011, 18:48

  dobra karta na początek świetny atwork i bardzo dobra cena 1k to nie tak duzo

 • avatar

  offline Ap Nautilus Hero  
  Sunday 17/04/2011, 12:56

  da sie zgasić ten płomień ? smileyDD

 • avatar

  offline sprite85 Senior  
  Sunday 07/08/2011, 15:40

  h ttp://imageshack.us/photo/my-images/854/freakspyron4std.jpg/

  Fotka Pyro na lvl 4 BEZ PłOMIENI smiley