header image
Everyone knows how to swallow swords. Well, maybe not everyone but lots of people. And technically speaking anyone can have a blade pushed through them, although it generally ends in tears. But sticking knives into every part of his body and finishing the show in one piece is Igor's specialty. Please don’t try it at home!
Ability

Ability

Heal 1 Max. 10
If Igor wins the round, at the end of each of the following rounds the player controlling Igor will earn 1 Life point(s) if he/she has fewer than 10 Life points.
Clan bonus

Clan bonus

Poison 2, Min 3
If Freaks wins the round, at the end of each of the following turns the opponent will lose 2 Life point(s) if he/she has more than 3 Life point(s).
 • picture
  FreaksIgor
  starstarstarstar
  2
  1
  Unlock ability at starstarstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksIgor
  starstarstarstar
  3
  2
  Unlock ability at starstarstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksIgor
  starstarstarstar
  6
  4
  Unlock ability at starstarstarstar
  Poison 2, Min 3
 • picture
  FreaksIgor
  starstarstarstar
  7
  5
  Heal 1 Max. 10
  Poison 2, Min 3
Freaks
Freaks Freaks
69 characters
missions icon 25 missions
Clan's bonus Poison 2, Min 3
Having been around in Clint City since anyone can remember, the Freaks Circus offers unbelievable daytime shows for you and your kids, including fire breathers, knife throwers, big cats and magicians! But when night falls, the show turns into something quite different which, let’s just say, is not recommended for the weak at heart… Come see the Freaks; you're in for a big surprise!!!
 • avatar

  offline UM_Moose Hero  
  Monday 15/08/2011, 23:12

  Igor 7/5 ****
  Umiejętność: Opieka: 1 max. 10
  Bonus: Trucizna 2 min. 3

  Chwila, w której miała nadejść karta z Freaks z umiejętnością "Opieka", była wyczekiwana od dnia pojawienia się tej umiejętności. W końcu się doczekaliśmy, ale co można powiedzieć o Igorze ? A to, że jest OK, ale szału nie ma. Po pierwsze nadal, w kategorii 4* z Freaks, wiodą prym Bogdan i Grudj (ewentualnie Wolfgang). Po drugie, jak wiadomo z poprzednich doświadczeń z Pyro, karty z Freaks 7/5 się po prostu nie sprawdzają. Ale czy nie warto Igora chociaż wypróbować ? Ależ jak najbardziej warto, ale po kilku, kilkudziesięciu rozegranych nim meczach, lepiej wymienić go na Bogadana smiley

  Zalety:
  -Połączenie opieki i trucizny
  -7/5 daje radę

  Wady:
  -Bogdan/Grudj nadal o wiele lepsi

  Ocena ogólna: 6+/10 Jestem także ciekaw, jaką "profesję" cyrkową zdołają jeszcze wymyślić Twórcy kart...

  Lubisz oceny kart ? Kliknij "green face" smiley ! smiley

 • avatar

  offline Kris1908 Master  
  Saturday 13/08/2011, 23:52

  Igor
  7/5
  Umiejętność: Opieka 1, Max. 10
  Bonus: Trucizna 2, Min 3
  Plusy:
  -Solidna moc i dobre obrażenia
  - Połączenie opieki z trucizna w jednej karcie to naprawdę dobra kombinacja
  Minusy:
  - Nie mam się do czego doczepić chociaż opieka mogla b być 2 a nie 1 ale czy wtedy ta karta nie była by za silna?

  Igor w tej karcie widzę potencjał jak wejdzie w 1 rundzie to może spor namieszać w walce jak by miał 8 ataku i 2 leczenia to już normalnie był by 11/10 a tak to dostanie skromnie 8/10. Problemem Igora jest to że Freaks posiada całą armie silnych kart 4*.

  Ps: Zapraszam na mój kan YT aby tam trafić wystarczy w YT napisać Kris1908...

 • avatar

  offline Hellewacht Guru  
  Thursday 15/11/2012, 17:59

  Igor 7/5 4*
  Um.: Opieka 1 max. 10
  Bon.: Trucizna 2 min. 3

  Opieka u Freaks to chyba najlepsze połączenie umiejętności z bonusem, jakie można było sobie wymarzyć. Dlaczego więc ta karta nie kosztuje za wiele i nieczęsto widzimy ją w handach przeciwnika? Postaram się to przybliżyć. Otóż Freaks to klan wręcz stworzony do halfów! Bardzo spory potencjał ofensywny kart (Olga, Bogdan, Grudj), przy niskich obrażeniach, ma służyć jedynie do wbicia trucizny - dlatego rzadko grywa się mono Freaks, ponieważ w późniejszych rundach ich bonus nie ma żadnego wręcz zastosowania. Igor, przy takiej umiejętności, nie posiada żadnego wsparcia bojowego, a to oznacza, że zjadają go wszelkie manipulatory mocy czy ataku. Jego obrażenia nie są natomiast zupełnie potrzebne. Gdyby ta karta była trzecią 4* ze statystykami 8/4, wszystko prezentowałoby się zupełnie inaczej. Wtedy wybaczylibyśmy mu niskie maksimum umiejętności, wybaczylibyśmy też fakt, że jest podatny na wszelkie manipulacje, ponieważ przebicie się Igorem byłoby dużo łatwiejsze, a przecież tego właśnie po nim oczekujemy. On służy do WBICIA tej trutki i opieki, a nie do zadawania obrażeń! Dlatego uważam, że statystyki 7/5, są tutaj zupełnie nietrafione. A gdyby zrobić jeszcze inaczej? 8/2 i zwiększyć opiekę do 2 max 10? Możliwości było sporo, ale chyba twórcy uznali, że lepiej wypuścić kartę, która jest dużo słabsza od większości 4* z tego klanu (Bogdan, Grudj, Pyro, Wolfgang, Maciej a nawet Crassus wydają mi się lepszym wyborem). Ni to tym atakować, ni to blefować... karta średnio udana, tym bardziej, że na polu 4* ma potężną konkurencję. No ale może jeszcze doczekamy się porządnej opieki dla Freaks? Może jakaś przełomowa 5*? Przecież właśnie jakiejś naprawdę dobrej 5* potrzeba w tym klanie, bo grywalnych i niewątpliwie wspaniałych 4* i 3* mu nie brakuje...

  Zalety:
  + Trucizna i opieka w jednym - mniam! : D
  + Te 5 obrażeń to sporo jak na Freaks,

  Wady:
  - Szkoda, że obrażenia pociągnięte są kosztem jednego punktu mocy...
  - Nie wybija się na tle konkurencji w klanie,
  - Brakuje mu albo maksimum w umiejętności, albo silniejszej opieki, skoro już twórcy postawili na statystyki 7/5.

  Ogólnie: 6/10. Karta niezła. Nic poza tym. Nieźle prezentuje się na papierze, ale nadal nie wybija się na tle innych cyrkowców. No cóż - nie wszystkie wydawane karty muszą być idealne smiley.

 • avatar

  offline -Shalashaska Hero  
  Saturday 13/08/2011, 12:17

  Ojczyzno wybacz mi że nosisz takich idiotów...smiley

 • avatar

  offline recomboo Senior  
  Friday 12/08/2011, 15:11

  Hm. Gdyby dobrze zagrać to tą kartą można wygrać całą walkę mając jeszcze jakieś DR'y w handzie.

 • avatar

  offline Emdiel Hero  
  Friday 12/08/2011, 19:58

  ta Eggman 5* , człowieku poznaj karty zanim zaczniesz innych poprawiać
  Każdy ma prawo do swojego zdania

 • avatar

  offline Diamello Veteran  
  Wednesday 17/08/2011, 21:32

  Bardzo dobrze kris ze go tak doskonale opisales. Green face smiley

 • avatar

  offline Cthulhu Fhtagn Veteran  
  Monday 19/09/2011, 13:18

  Jak dla mnie jest spoko. Zastanawiałem się, czy lepszy jest on, czy Maciej, ale... Maciej jest pewniejszy, jeśli chodzi o zaaplikowanie trutki. Jednak w moim decku (half) reszta kart ma za zadanie dostarczyć trutkę, więc kolejna taka karta byłaby zbędna. A i tak czekam na unbana Olgi, wtedy będzie się jeszcze lepiej sprawdzał.
  Wg. mnie ta karta spokojnie zasługuje na 7 / 10. Nie mniej, bo staty są spoko, a trutka z opieką sprawdza się bardzo ładnie. Nie więcej, bo ma bardzo silną konkurencję, i jego przydatność w większości decków byłaby dyskusyjna. W każdym razie na tą chwilę jest wart swojej ceny, 1k to nie jakiś kosmos smiley

  A co do wypowiedzi Thormera - SoA robi z niego chłam? Maciej i Pyro mają dokładnie takie same staty, różnią się tylko umiejką. Grudj oczywiście jest od niego lepszy, podobnie jak Bogdan, ten jednak jest zarażony banem na elo ;>

 • avatar

  offline Eldersoul Senior  
  Thursday 02/08/2012, 10:51

  Moim zdaniem jest warty tej ceny a na pewno jest zbyt tani 7/5 dobre staty. Tym bardziej że ma właśnie 5 a nie 4 dmg + opieka która jest nieoceniona we freaks bo i tak rozwalamy trucizną czyli długodystansowo. żucamy go w 1/2 rundzie i wszystko jest pięknie. On robi różnice 3 dmg co turę!!! Choć art nie powala to widziałem gorsze ale moja ocena to co najmniej 7+/10 bo niestety nie ma ani wybitnej mocy ani żadnej statystyki ratującej tyłek jeżeli nie wejdzie w przeciwnika ale dobrze zagrany robi piekłosmiley

 • avatar

  offline KniKniak Colossus Gwardia
  Friday 12/08/2011, 11:23

  ta karta sprawi, że czeka nas zalew SOB i SOA w ELO smiley

 • avatar

  offline Kacz0rek Senior  
  Friday 12/08/2011, 14:42

  Bitowy twoja matematyka mnie inspiruje, mogę zostac twoim padawanem?

 • avatar

  offline AlcoPunk Veteran  
  Saturday 13/08/2011, 13:24

  Jako ortodoksyjny freaker od razu kupiłem smiley Mam ją po to żeby mieć, gdyż na razie nie ma miejsca u mnie w deku na taką kartę, ale podejrzewam że jak bym się nią ograł, to by mi nie raz nie dwa ratowała skórę.

 • avatar

  offline Thormer Novice Vision of Havoc
  Thursday 25/08/2011, 01:04

  Jak tylko wyszedł bez wachania wydałem na niego te 5k ii... Po kilkunastu walkach również bez wachania przychylam się do opinii, iż Igor w klanowym wyścigu o miejsce w decku biegnie gdzieś daleko za plecami takich kart jak Bogdan i Grudj. A nawet postawiłbym go za Maciejem, 7 mocy to nie szał przy ogromnej podatności freaks'ów na manipulatory ataku, a on i tym na moc ulega, podczaś gdy Maciej ma szanse się z tego wybronić. Co dalej? SoB jak z każdego freaksa robi z niego kartę mniej wartościową, choć tutaj te 5 dmg wygląda dość ładnie, ale za to SoA zabija jedyny powód dla którego trzyma się go w decku.
  Podsumowując :
  SoA robi z niego chłam
  SoB boli go jak każdego freaks'a
  Wszelkie manipulatory mocy / ataku zjadają go bezproblemowo
  Nawet jak się przebije i zrobi swoje, to 1life na turę, do max 10... To nie szał - nie oszukujmy się (licząc na life gapa trzeba by go połączyć z kartami Karmov / Oren / Twyh a wtedy już całkiem byłoby pozamiatane)
  Ma na prawdę silną konkurencję innych 4* w klanie
  Nadal stanowczo za wysoka cena

  A jeśli chodzi o plusy...
  5 dmg to ładna sprawa w tym klanie
  Od biedy jak Grudj i Bogdan mają bana na elo to można go zmieścić z Maciejem w deck (tylko jeśli trzeba nam 2 zamienników - jeśli jednego to lepiej spisuje się Maciej)

  Ostatecznie moja ocena to 6/10

 • avatar

  offline L34K Titan Kill Em All
  Thursday 25/08/2011, 03:07

  karta calkiem obiecujaca
  najwieksza zaleta jest polaczenie opieki z psn

  jak dla mnie karta sprawdza sie na 65% a co do opieki : 2 bylo by za duzo ale moglo byc tak niestandardowo opieka 1 do / min 14 smiley

 • avatar

  offline iro1979 Senior  
  Sunday 23/10/2011, 16:09

  Karta bardzo dobrze się sprawdza na T2 połączona z ambre i kartami z dr-em Zoltan, Soushee, Wolfgang, Rhyno, do tego jeszcze jakieś 2 karty i mamy bardzo fajny deck